Apple opatentowało obudowę MagSafe, która może ładować AirPods ciekawostki patent apple, etui z ladowaniem airpods, AirPods  Nowy patent Apple pokazuje nam obudowę MagSafe, która może oprócz ochrony iPhone służyć nam także do ładowania słuchawek AirPods. airpods3 1 1300x700

Apple opatentowało obudowę MagSafe, która może ładować AirPods

Nowy patent Apple pokazuje nam obudowę MagSafe, która może oprócz ochrony iPhone służyć nam także do ładowania słuchawek AirPods.

Patent nosi tytuł „obudowa na akcesoria z zasilaczem”. Z pewnością nie stoimy w obliczu rewolucji, ale od samego początku MagSafe jasno pokazuje swój potencjał i być może w niezbyt krótkiej przyszłości Apple może zacząć inwestować właśnie w technologię ładowania magnetycznego i nie tylko.

Apple opatentowało obudowę MagSafe, która może ładować AirPods ciekawostki patent apple, etui z ladowaniem airpods, AirPods  Nowy patent Apple pokazuje nam obudowę MagSafe, która może oprócz ochrony iPhone służyć nam także do ładowania słuchawek AirPods. airpods patent

Na rynku jest wiele produktów MagSafe firm trzecich. Czy gigant z Cupertino planuje wypuścić pokrowiec z Magsafe, który będzie pierwszy produktem z długiej serii?

Jakie jest Wasze zdanie? Dajcie nam znać w komentarzach.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top