Apple opatentowało system chroniący iPhone'a przed upadkiem lub utonięciem polecane, ciekawostki utonięcie, upadek, Patent, jak chronić iPhonea przed upadkiem, jak chronić iPhone przed utonięciem, iPhone i woda, iPhone, Apple, aktywne narożniki w iPhone  W dniu dzisiejszym Patent and Trademark Office opublikowało patent Apple z którego wynika, że gigant z Cupertino pracuje nad specjalnym systemem chroniącym iPhone?a przed upadkiem i utonięciem. iP6s1

Apple opatentowało system chroniący iPhone’a przed upadkiem lub utonięciem

W dniu dzisiejszym Patent and Trademark Office opublikowało patent Apple z którego wynika, że gigant z Cupertino pracuje nad specjalnym systemem chroniącym iPhone?a przed upadkiem i utonięciem.

System ma działać w ten sposób, że akcelerometr w który jak wiemy wyposażony jest iPhone rozpozna, że urządzenie spada i w tym momencie wysunie specjalne narożniki, które nie pozwolą, aby iPhone podczas upadku pękł, rozbił się czy nawet utonął.

Apple opatentowało system chroniący iPhone'a przed upadkiem lub utonięciem polecane, ciekawostki utonięcie, upadek, Patent, jak chronić iPhonea przed upadkiem, jak chronić iPhone przed utonięciem, iPhone i woda, iPhone, Apple, aktywne narożniki w iPhone  W dniu dzisiejszym Patent and Trademark Office opublikowało patent Apple z którego wynika, że gigant z Cupertino pracuje nad specjalnym systemem chroniącym iPhone?a przed upadkiem i utonięciem. naro

Kiedy system wejdzie w życie? Tego niestety nie wiemy. Wiadomo tylko, że zgłoszenie patentowe zostało złożone w maju 2014 roku.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top