Apple

Apple opóźnia wprowadzenie AirPlay do telewizorów hotelowych

Apple, jedna z najbardziej innowacyjnych firm technologicznych na świecie, planuje wprowadzenie funkcji AirPlay do telewizorów hotelowych.

Jest to funkcja, która umożliwi użytkownikom iPhone’ów bezprzewodowe przesyłanie treści wideo, zdjęć i muzyki na telewizorze w ich pokoju hotelowym. Niestety, firma ogłosiła, że wprowadzenie tej funkcji zostało opóźnione do 2024 roku.

Powód opóźnienia wprowadzenia funkcji AirPlay

Apple opóźnia wprowadzenie AirPlay do telewizorów hotelowych ciekawostki iPhone, hotel, airplay  Apple, jedna z najbardziej innowacyjnych firm technologicznych na świecie, planuje wprowadzenie funkcji AirPlay do telewizorów hotelowych. airplay hotels

Według informacji zamieszczonych na stronie internetowej Apple, firma zdecydowała o opóźnieniu wprowadzenia funkcji AirPlay w telewizorach hotelowych do 2024 roku. Początkowo Apple zapowiedziało wprowadzenie tej funkcji “w późniejszym terminie tego roku”, ale teraz informuje, że będzie dostępna “w kolejnej aktualizacji w 2024 roku”. Pomimo braku dokładniejszych szczegółów co do terminu, oczekuje się, że funkcja zostanie dodana w ramach aktualizacji iOS 17 w pierwszej połowie przyszłego roku.

Funkcja AirPlay umożliwi użytkownikom iPhone’ów skanowanie kodu QR na telewizorze w pokoju hotelowym, aby nawiązać połączenie AirPlay i bezprzewodowo przesyłać treści ze swojego iPhone’a na telewizor. Jest to wygodne rozwiązanie, które pozwoli podróżnym cieszyć się swoimi ulubionymi filmami, zdjęciami i muzyką na większym ekranie.

Konkurencja wśród telewizorów hotelowych

Warto zauważyć, że Google już oferuje podobne rozwiązanie. W niektórych telewizorach w hotelach można już korzystać z funkcji przesyłania treści ze smartfona za pomocą Chromecast.

Goście mogą łatwo połączyć swoje smartfony z telewizorami i cieszyć się treściami bezprzewodowo. To rozwiązanie jest szczególnie popularne wśród podróżnych, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad treściami, które chcą oglądać na telewizorze w swoim pokoju hotelowym.

Pierwsze hotele i producenci telewizorów wspierający funkcję AirPlay

Już w czerwcu Apple ogłosiło, że sieć hotelowa IHG Hotels & Resorts będzie jednym z pierwszych partnerów, którzy wprowadzą funkcję AirPlay do swoich hoteli. To świetna wiadomość dla podróżnych, którzy często zatrzymują się w hotelach tej sieci i chcą korzystać z funkcji AirPlay na telewizorach w swoim pokoju.

Ponadto, firma LG ogłosiła, że będzie jednym z pierwszych producentów telewizorów hotelowych, którzy będą wspierać funkcję AirPlay. Dzięki temu podróżni będą mieli jeszcze większy wybór telewizorów, na których będą mogli korzystać z funkcji AirPlay.

Podsumowanie

Mimo opóźnienia wprowadzenia funkcji AirPlay do telewizorów hotelowych przez Apple, jesteśmy pewni, że ta funkcja będzie ogromnym udogodnieniem dla podróżnych. Dzięki niej będą mogli bezprzewodowo przesyłać treści ze swojego iPhone’a na telewizor w swoim pokoju hotelowym, ciesząc się swoimi ulubionymi filmami, zdjęciami i muzyką na większym ekranie.

Konkurencja, tak jak Google, już oferuje podobne rozwiązania, dlatego wprowadzenie funkcji AirPlay przez Apple jest ważnym krokiem, aby sprostać oczekiwaniom użytkowników i zapewnić im jeszcze większy komfort podczas podróży.

Źródło:

Średnia ocena 4.8 / 5. Gł: 157

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top