Apple opracowuje dwa modele Maca mini z chipami M2 i M2 Pro ciekawostki Maca mini z M2 Pro, Maca mini z M2, mac mini 2022  Apple szykuje się do zapowiedzi dwóch nowych wersji komputera Mac mini – standardowej opartej na platformie M2 oraz profesjonalnej z chipem M2 Pro. macmini 2 1300x700

Apple opracowuje dwa modele Maca mini z chipami M2 i M2 Pro

Apple szykuje się do zapowiedzi dwóch nowych wersji komputera Mac mini – standardowej opartej na platformie M2 oraz profesjonalnej z chipem M2 Pro.

Apple miało zaprezentować nowego Maca mini z M1 Pro na wiosennej prezentacji, ale zamiast tego firma wypuściła Mac Studio, który jest skrzyżowaniem Maca mini i Maca Pro.

Apple opracowuje dwa modele Maca mini z chipami M2 i M2 Pro ciekawostki Maca mini z M2 Pro, Maca mini z M2, mac mini 2022  Apple szykuje się do zapowiedzi dwóch nowych wersji komputera Mac mini – standardowej opartej na platformie M2 oraz profesjonalnej z chipem M2 Pro. M2

Teraz 9to5Mac twierdzi, że Apple przygotowuje Maca mini z chipami M2. Niższa wersja otrzyma standardowy układ M2 (8 rdzeni CPU, 10 rdzeni GPU), podczas gdy model z wyższej półki otrzyma układ M2‌ Pro (12 rdzeni CPU, 16 rdzeni GPU).

Plotka głosi, że nadchodzący Mac mini zostanie nieco przeprojektowany. Prawdopodobnie Apple wprowadzi nowe komputery już w maju lub czerwcu 2022 roku.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top