AirPower

Apple opracowuje nową wersję ładowarki AirPower

Apple nadal rozwija bezprzewodową ładowarkę pomimo wycofywania AirPower w 2019 roku. Opowiedział o tym dziennikarz Mark Gurman z Bloomberg.

Mark zauważa, że ??Apple wciąż bada możliwość wypuszczenia bezprzewodowej ładowarki, która mogłaby ładować wiele urządzeń jednocześnie, w tym iPhone’a, Apple Watch i AirPods.

Apple opracowuje nową wersję ładowarki AirPower polecane, ciekawostki Apple, AirPower  Apple nadal rozwija bezprzewodową ładowarkę pomimo wycofywania AirPower w 2019 roku. Opowiedział o tym dziennikarz Mark Gurman z Bloomberg. AirPower

Przypominamy, że firma musiała zrezygnować z AirPower z powodu problemów z przegrzewaniem. W 2020 roku wraz z iPhone 12 firma Apple wprowadziła MagSafe, magnetyczną alternatywę dla ładowania bezprzewodowego.

Oprócz bezprzewodowej ładowarki podobnej do AirPower, Apple bada alternatywne metody ładowania bezprzewodowego, które mogą działać na duże odległości. Ale wszystkie prace są wciąż na wczesnym etapie, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać.

Apple opracowuje nową wersję ładowarki AirPower polecane, ciekawostki Apple, AirPower  Apple nadal rozwija bezprzewodową ładowarkę pomimo wycofywania AirPower w 2019 roku. Opowiedział o tym dziennikarz Mark Gurman z Bloomberg. xiaomi ladowanie

Podobne ładowarki bezprzewodowe pokazały już Xiaomi i Motorola ? ich urządzenia potrafią ładować smartfony na odległość kilku metrów.

Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top