Apple opracowuje nowy monitor Studio Display o rozdzielczości 7K ciekawostki monitor Studio Display, Apple Studio Display  Według 9to5mac , Apple pracuje nad nowym monitorem o nazwie „Apple Studio Display” o wyższej rozdzielczości niż Pro Display XDR. monitor 1300x700

Apple opracowuje nowy monitor Studio Display o rozdzielczości 7K

Według 9to5mac , Apple pracuje nad nowym monitorem o nazwie „Apple Studio Display” o wyższej rozdzielczości niż Pro Display XDR.

W tej chwili nie jest jednak jasne, czy nowy monitor Apple Studio Display będzie zamiennikiem Pro Display XDR, który wprowadzony został do sprzedaży w 2019 roku, czy nową opcją w ofercie monitorów firmy. Wiemy tylko tyle, że nowość ma rozdzielczość 7K .

Apple opracowuje nowy monitor Studio Display o rozdzielczości 7K ciekawostki monitor Studio Display, Apple Studio Display  Według 9to5mac , Apple pracuje nad nowym monitorem o nazwie „Apple Studio Display” o wyższej rozdzielczości niż Pro Display XDR. Display

Dla przypomnienia dodamy, że Pro Display XDR ma 32-calowy panel 6K (6016 x 3384 pikseli) o gęstości 218 pikseli na cal. Wyższa rozdzielczość może doprowadzić do tego, że nowy monitor Apple osiągnie gęstość pikseli 245 ppi.

W rzeczywistości nie jest to pierwszy raz, kiedy mówi się o nowych monitorach zewnętrznych Apple, ponieważ już w lipcu 2021 firma Apple testowała nowy monitor zewnętrzny o nazwie kodowej „ J327 ” i zintegrowanym chipem A13. Według źródeł, Apple Studio Display miałby swój własny numer modelu J327. Ponadto Apple podobno pracuje również nad dedykowanym monitorem z chipem Apple Silicon.

Kiedy monitor zostanie zaprezentowany? Tego nie wiemy, ale możemy wykluczyć, że być może nastąpi to już w najbliższy wtorek 8 marca na konferencji Peek Performance.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top