Apple opracowuje nowy niedrogi monitor Thunderbolt polecane, ciekawostki thunderbolt, niedrogi monitor Thunderbolt, monitor Thunderbolt, monitor, Apple Thunderbolt, 2021  Apple rozpoczęło prace nad nowym niedrogim monitorem zewnętrznym, który będzie następcą Thunderbolt, wydanego w 2011 roku i wycofanego w 2016 roku. Monitor

Apple opracowuje nowy niedrogi monitor Thunderbolt

Apple rozpoczęło prace nad nowym niedrogim monitorem zewnętrznym, który będzie następcą Thunderbolt, wydanego w 2011 roku i wycofanego w 2016 roku.

Według Marka Gourmana z Bloomberga, nowy niedrogi monitor Apple będzie miał niższą jasność i kontrast w porównaniu z Pro Display XDR, którego koszt jak wiemy wynosi 4 999 USD (bez podstawki) z podstawką 5 999 USD.

Apple opracowuje nowy niedrogi monitor Thunderbolt polecane, ciekawostki thunderbolt, niedrogi monitor Thunderbolt, monitor Thunderbolt, monitor, Apple Thunderbolt, 2021  Apple rozpoczęło prace nad nowym niedrogim monitorem zewnętrznym, który będzie następcą Thunderbolt, wydanego w 2011 roku i wycofanego w 2016 roku. 1@2x 2

Tani monitor Apple będzie przeznaczony do “tradycyjnego zwykłego” użytku, a nie tak jak Pro Display XDR do użytku profesjonalnego. Najprawdopodobniej następca Thunderbolt będzie kosztować około 1000 USD.

Data premiery nowego monitora niestety nie jest znana, ale niewykluczone, że Apple zaprezentuje go wraz z nowymi Mac Pro w 2022 roku.


Nowości w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Sztuczki i triki

Nowe funkcje

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry