monterey 1

Apple ostrzega użytkowników macOS Catalina chcących korzystać z macOS 12.3 beta

Apple ostrzega użytkowników systemu macOS Catalina o potencjalnym problemie z instalacją systemu macOS 12.3 beta lub macOS 11.6.4 beta na oddzielnym woluminie APFS z włączoną funkcją FileVault.

Według zaktualizowanych informacji o wydaniu, jeśli na komputerze Mac jest obecnie uruchomiony system macOS Catalina, przejście na macOS Monterey 12.3 lub macOS Big Sur 11.6.4 beta na woluminie z włączoną funkcją FileVault może spowodować ponowne uruchamianie komputera i próbę przywrócenia poprzedniego woluminu.

Apple ostrzega użytkowników macOS Catalina chcących korzystać z macOS 12.3 beta ciekawostki   Apple ostrzega użytkowników systemu macOS Catalina o potencjalnym problemie z instalacją systemu macOS 12.3 beta lub macOS 11.6.4 beta na oddzielnym woluminie APFS z włączoną funkcją FileVault. Catalina

Jednak na komputerze Mac z systemem macOS High Sierra lub nowszym możesz zainstalować system macOS na osobnej partycji APFS, a następnie przełączać się między kompilacjami systemu macOS, w tym kompilacjami beta.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top