monterey 1

Apple ostrzega użytkowników macOS Catalina chcących korzystać z macOS 12.3 beta

Apple ostrzega użytkowników systemu macOS Catalina o potencjalnym problemie z instalacją systemu macOS 12.3 beta lub macOS 11.6.4 beta na oddzielnym woluminie APFS z włączoną funkcją FileVault.

Według zaktualizowanych informacji o wydaniu, jeśli na komputerze Mac jest obecnie uruchomiony system macOS Catalina, przejście na macOS Monterey 12.3 lub macOS Big Sur 11.6.4 beta na woluminie z włączoną funkcją FileVault może spowodować ponowne uruchamianie komputera i próbę przywrócenia poprzedniego woluminu.

Apple ostrzega użytkowników macOS Catalina chcących korzystać z macOS 12.3 beta ciekawostki   Apple ostrzega użytkowników systemu macOS Catalina o potencjalnym problemie z instalacją systemu macOS 12.3 beta lub macOS 11.6.4 beta na oddzielnym woluminie APFS z włączoną funkcją FileVault. Catalina

Jednak na komputerze Mac z systemem macOS High Sierra lub nowszym możesz zainstalować system macOS na osobnej partycji APFS, a następnie przełączać się między kompilacjami systemu macOS, w tym kompilacjami beta.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry