iphone 13,iphone 13 pro

Apple oszczędza na montażu iPhone 13

W sieci pojawiły się kolejne informacje na temat najnowszych smartfonów giganta z Cupertino. Według The Elec, Apple zmieniło proces produkcji modułów kamer do iPhone 13.

Do ubiegłego roku firma kupowała podwójne i potrójne moduły kamer od swoich dostawców LG InnoTek, Sharp i O’Film, które były wstępnie zmontowane, a następnie zainstalowane w smartfony. Teraz źródło mówi, że południowokoreański dostawca Hyvision System dostarczy Focxonn ?sprzęt do testowania modułów kamery?.

Apple oszczędza na montażu iPhone 13 ciekawostki iPhone 13 Pro, iPhone 13  iganta z Cupertino. Według The Elec, Apple zmieniło proces produkcji modułów kamer do iPhone 13. iPhone13Pro 3 1

To urządzenie służy do sprawdzania wyrównania osi różnych czujników kamery. Sugeruje to, że Apple nie będzie już otrzymywać zmontowanych modułów kamer, ale będzie kupować oddzielne czujniki kamer i montować je na liniach produkcyjnych Focxonn. Źródło dodaje, że ta decyzja została podjęta w celu zaoszczędzenia pieniędzy.

Mówi się, że Apple zamówiło u swoich dostawców wystarczającą ilość komponentów, aby wyprodukować 90 milionów iPhone?ów 13. Elec zauważa, że ??to o 20% więcej niż niż w przypadku iPhone 12 w zeszłym roku.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top