Apple Pay już w dostępne w aplikacji Allegro na iOS polecane, ciekawostki jak płacić na allegro za pomocą Apple Pay, apple pay w allegro, Apple Pay, Allegro  Jeśli korzystacie z Apple Pay i lubicie kupować na Allegro, to od teraz za zakupy będziecie mogli płacić za pomocą Apple Pay. ApplePay logo1

Apple Pay już w dostępne w aplikacji Allegro na iOS

Jeśli korzystacie z Apple Pay i lubicie kupować na Allegro, to od teraz za zakupy będziecie mogli płacić za pomocą Apple Pay.

W nocy w App Store pojawiła się nowa wersja aplikacji Allegro, która dodaje opcję płatności za pomocą Apple Pay. Jest to bardzo dobra wiadomość.

Apple Pay już w dostępne w aplikacji Allegro na iOS polecane, ciekawostki jak płacić na allegro za pomocą Apple Pay, apple pay w allegro, Apple Pay, Allegro  Jeśli korzystacie z Apple Pay i lubicie kupować na Allegro, to od teraz za zakupy będziecie mogli płacić za pomocą Apple Pay. ApplePay allegro 2

Aby skorzystać z Apple Pay wystarczy po prostu podczas płatności wybrać opcję Apple Pay, a następnie zeskanować naszą twarz lub użyć Touch ID w celu potwierdzenia transakcji. To wszystko. Więcej na temat Apple Pay na Allegro dowiecie się – tutaj.

Aktualizacja dostępna jest w App Store za darmo.

[app 305659772]

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top