Apple Pay w banku Millennium coraz bliżej. Usługa zostanie uruchomiona jeszcze w tym miesiącu? ciekawostki bank, apple pay w millennium kiedy, Apple Pay  Po prowadzeniu Apple Pay w ING przyszedł czas na bank Millennium. Dziś w sieci pojawiły się nowe doniesienia na ten temat. ApplePay 1 1300x700

Apple Pay w banku Millennium coraz bliżej. Usługa zostanie uruchomiona jeszcze w tym miesiącu?

Po prowadzeniu Apple Pay w ING przyszedł czas na bank Millennium. Dziś w sieci pojawiły się nowe doniesienia na ten temat.

Szef Millennium w Polsce Joao Bras Jorge na specjalnej konferencji prasowej poświęconej wynikom finansowym powiedział, że prace wdrożeniowe są na bardzo zaawansowanym etapie i usługa już wkrótce zostanie uruchomiona.

Apple Pay w banku Millennium coraz bliżej. Usługa zostanie uruchomiona jeszcze w tym miesiącu? ciekawostki bank, apple pay w millennium kiedy, Apple Pay  Po prowadzeniu Apple Pay w ING przyszedł czas na bank Millennium. Dziś w sieci pojawiły się nowe doniesienia na ten temat. ApplePay1

Jak podaje Joao usługa Apple Pay w banku Millenium ma zostać uruchomiona najprawdopodobniej jeszcze w lutym lub w najgorszym wypadku zaraz na początku marca tego rokuI to jest bardzo dobra wiadomość.

Oczywiście gdy tylko usługa ruszy damy Wam znać.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top