applepencil

Apple Pencil 3 zaskoczy sceptyków i hejterów?

Firma Apple opatentowała nową funkcję swojego charakterystycznego “ołówka”. Apple Pencil 3 zaskoczy sceptyków i hejterów?

Apple Pencil to narzędzie do rysowania, pisania i pracy zespołowej, które zostało zaprojektowane przez firmę Apple. Jest to specjalny rysik, który można podłączyć do kompatybilnych tabletów iPad lub do nowego iMaca z Retina wyposażonego w ekran Force Touch. Apple Pencil oferuje precyzyjne i płynne działanie, dzięki czemu można z niego korzystać do rysowania, projektowania graficznego, tworzenia notatek i wielu innych zastosowań.

Dla tych, którzy nie wiedzą przypomnimy, że Apple Pencil 2. generacji posiada nowe funkcje, takie jak obsługa gestów, automatyczne włączanie i wyłączanie oraz ładowanie bezprzewodowe. Rysik jest bardzo czuły i pozwala na dokładne odwzorowanie każdego ruchu dłoni, co sprawia, że jest idealny dla artystów, projektantów i wszystkich, którzy chcą tworzyć dokładne i szczegółowe projekty.

Ołówek firmy Appleto także doskonałe narzędzie do pracy zespołowej. Dzięki możliwości podłączenia go do kompatybilnego urządzenia i współdzielenia ekranu z innymi osobami, można wspólnie tworzyć i edytować dokumenty, prezentacje i inne materiały.

Ten niewielki gadźet jest doskonałym narzędziem dla osób, które chcą mieć większą kontrolę nad swoimi projektami i tworzyć je z jeszcze większą precyzją. Dzięki jego intuicyjnemu interfejsowi i łatwej obsłudze, nawet początkujący użytkownicy mogą szybko nauczyć się korzystać z jego funkcji.

Apple Pencil 3. generacji zaskoczy wszystkich?

Apple Pencil 3 zaskoczy sceptyków i hejterów? ciekawostki apple pencil 3rd generation release date, apple pencil 3rd generation, apple pencil 3rd gen, Apple Pencil 3.generacji, apple pencil 3 rumors, apple pencil 3 release date 2022, apple pencil 3 release date, apple pencil 3 kiedy, Apple Pencil 3  Firma Apple opatentowała nową funkcję swojego charakterystycznego "ołówka". Apple Pencil 3 zaskoczy sceptyków i hejterów? ApplePencil2g

Według najnowszych danych firma Apple pracuje nad ołówkiem z czujnikiem koloru, który wbudowany jest w końcówkę ołówka. Czujnik może analizować powierzchnię prawdziwych przedmiotów i określać ich kolor oraz dodawać go do palety. Świetna sprawa!

Nie wiadomo jeszcze dokładnie, kiedy Apple doda opatentowaną funkcję do swojego ołówka. Dla przypomnienia dodamy, żże najnowsza wersja Apple Pencil 2 została wprowadzona w 2018 roku, więc wszystko na to wskazuje, że opisywany wyżej patent może pojawić się właśnie w trzeciej generacji Apple Pencil.

Co o tym myślisz? Koniecznie daj znać w komentarzach.

Zobacz też:

Możesz być zainteresowany

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top