Apple Pencil

Apple Pencil z wbudowaną kamerą, funkcjami monitorowania zdrowia i skanerem linii papilarnych

Apple zarejestrowało w amerykańskim Urzędzie Patentowym i Znaków Towarowych (USPTO) ?ołówek? z wbudowaną kamerą, funkcjami monitorowania zdrowia i skanerem linii papilarnych.

Opis zgłoszenia patentowego stwierdza, że ??”nowy ołówek” jest wyposażony w kamerę i obszar dotykowy z obsługą gestów. Ponadto nowa generacja ołówka Apple, opisana w patencie, będzie także w stanie rozróżniać użytkowników używających rysika.

Ponadto nowe urządzenie będzie w stanie śledzić tętno, częstość oddechów, ciśnienie krwi, temperaturę skóry i inne wskaźniki zdrowia użytkownika.

Apple Pencil z wbudowaną kamerą, funkcjami monitorowania zdrowia i skanerem linii papilarnych poradniki, ciekawostki Apple  Apple zarejestrowało w amerykańskim Urzędzie Patentowym i Znaków Towarowych (USPTO) ?ołówek? z wbudowaną kamerą, funkcjami monitorowania zdrowia i skanerem linii papilarnych. apple pencil patent

Wbudowana w Apple Pencil kamera będzie w stanie określić fizyczne właściwości powierzchni i wizualnie odtworzyć je na ekranie iPada.

Kolejny patent opisuje dotykową funkcję sprzężenia zwrotnego, która odtwarza uczucie rysowania na papierze, a także wbudowany skaner linii papilarnych do odblokowywania iPada i dokonywania płatności.

Kiedy Apple Pencil z opisanymi powyżej funkcjami trafi do sprzedaży? Tego niestety nie wiemy.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top