Apple planuje wypuścić tablet z ekranem większym niż 12,9-cala. Czekamy na iPad Pro Max polecane, ciekawostki Tablet, iPad Pro Max, Apple  Informator i dziennikarz Bloomberg, Mark Gurman, podzielili się informacjami mówiącymi o tym, że Apple bada możliwość wydania iPada z wyświetlaczem większym niż 12,9-cala. iPadOS15

Apple planuje wypuścić tablet z ekranem większym niż 12,9-cala. Czekamy na iPad Pro Max

Informator i dziennikarz Bloomberg, Mark Gurman, podzielili się informacjami mówiącymi o tym, że Apple bada możliwość wydania iPada z wyświetlaczem większym niż 12,9-cala.

Mark uważa, że inżynierowie Apple’a dopiero badają możliwości zwiększenia przekątnej wyświetlacza w tabletach, a do ich premiery może minąć kilka lat.

Apple planuje wypuścić tablet z ekranem większym niż 12,9-cala. Czekamy na iPad Pro Max polecane, ciekawostki Tablet, iPad Pro Max, Apple  Informator i dziennikarz Bloomberg, Mark Gurman, podzielili się informacjami mówiącymi o tym, że Apple bada możliwość wydania iPada z wyświetlaczem większym niż 12,9-cala. iPadPro2021

?Prawdopodobnie nie pojawią się w przyszłym roku, biorąc pod uwagę, że Apple koncentruje się na wypuszczeniu odświeżonego iPada Pro w obecnym rozmiarze w 2022 roku. Być może w ogóle nie wyjdą, ale duży iPad byłby idealnym urządzeniem dla wielu osób, w tym dla mnie, i jeszcze bardziej zatarłby granice między tabletem a laptopem? ? powiedział dziennikarz.

Wcześniej Mark Gurman powiedział, że przyszłe iPady Pro otrzymają szklany panel tylny w celu wprowadzenia technologii ładowania bezprzewodowego.

Nowości w iOS15 i iPadOS15 o których musisz wiedzieć

Zainstaluj najnowszy system już teraz

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry