Apple po cichu poprawiło jakość dźwięku w AirPods Pro ciekawostki AirPods Pro  Apple po cichu poprawiło jakość dźwięku  w słuchawkach AirPods Pro jesienią 2021 roku, zaraz po premierze AirPods 3. generacji. AirPodsPro

Apple po cichu poprawiło jakość dźwięku w AirPods Pro

Apple po cichu poprawiło jakość dźwięku  w słuchawkach AirPods Pro jesienią 2021 roku, zaraz po premierze AirPods 3. generacji.

Deweloper Marco Pfeiffer znalazł wsparcie dla nowego kodeka AAC-ELD w ogłoszeniu AirPods 3. Ten kodek zapewnia głos podczas połączeń w jakości HD. Według dewelopera AirPods Pro otrzymały ten sam kodek wraz z jedną z aktualizacji oprogramowania.

Apple po cichu poprawiło jakość dźwięku w AirPods Pro ciekawostki AirPods Pro  Apple po cichu poprawiło jakość dźwięku  w słuchawkach AirPods Pro jesienią 2021 roku, zaraz po premierze AirPods 3. generacji. airpods1

AAC-ELD lub Advanced Audio Codec-Enhanced Low Delay to wariant standardu AAC używanego przez większość usług przesyłania strumieniowego, który obejmuje również lepszą jakość dźwięku i zmniejszone opóźnienie głosu.

Możliwe, że Apple dodało także kodek AAC-ELD do starszych AirPods, ale Pfeiffer nie mógł tego potwierdzić.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top