Apple po raz pierwszy zaakceptuje aplikacje w App Store w okresie świątecznym ciekawostki App Store  Firma Apple ogłosiła, że ​​programiści będą mogli przesyłać nowe aplikacje lub aktualizacje istniejących aplikacji do przeglądu za pośrednictwem App Store Connect w nadchodzącym sezonie świątecznym. AppStore 1

Apple po raz pierwszy zaakceptuje aplikacje w App Store w okresie świątecznym

Firma Apple ogłosiła, że ​​programiści będą mogli przesyłać nowe aplikacje lub aktualizacje istniejących aplikacji do przeglądu za pośrednictwem App Store Connect w nadchodzącym sezonie świątecznym.

Apple zauważa, że ​​proces sprawdzania aplikacji może potrwać dłużej między 24-28 listopada a 23-27 grudnia.

Apple po raz pierwszy zaakceptuje aplikacje w App Store w okresie świątecznym ciekawostki App Store  Firma Apple ogłosiła, że ​​programiści będą mogli przesyłać nowe aplikacje lub aktualizacje istniejących aplikacji do przeglądu za pośrednictwem App Store Connect w nadchodzącym sezonie świątecznym. AppStore

„W tym roku jesteśmy podekscytowani możliwością dalszego przyjmowania aplikacji w App Store Connect w nadchodzących świętach. Upewnij się, że Twoje aplikacje są aktualne i gotowe na najbardziej pracowity sezon w App Store. Należy pamiętać, że weryfikacja może potrwać dłużej od 24 do 28 listopada i od 23 do 27 grudnia ”.

Warto zauważyć, że w poprzednich latach App Store Connect nie akceptował aplikacji czy aktualizacji w okresie świątecznym.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top