Apple po raz pierwszy zaakceptuje aplikacje w App Store w okresie świątecznym ciekawostki App Store  Firma Apple ogłosiła, że ​​programiści będą mogli przesyłać nowe aplikacje lub aktualizacje istniejących aplikacji do przeglądu za pośrednictwem App Store Connect w nadchodzącym sezonie świątecznym. AppStore 1

Apple po raz pierwszy zaakceptuje aplikacje w App Store w okresie świątecznym

Firma Apple ogłosiła, że ​​programiści będą mogli przesyłać nowe aplikacje lub aktualizacje istniejących aplikacji do przeglądu za pośrednictwem App Store Connect w nadchodzącym sezonie świątecznym.

Apple zauważa, że ​​proces sprawdzania aplikacji może potrwać dłużej między 24-28 listopada a 23-27 grudnia.

Apple po raz pierwszy zaakceptuje aplikacje w App Store w okresie świątecznym ciekawostki App Store  Firma Apple ogłosiła, że ​​programiści będą mogli przesyłać nowe aplikacje lub aktualizacje istniejących aplikacji do przeglądu za pośrednictwem App Store Connect w nadchodzącym sezonie świątecznym. AppStore

„W tym roku jesteśmy podekscytowani możliwością dalszego przyjmowania aplikacji w App Store Connect w nadchodzących świętach. Upewnij się, że Twoje aplikacje są aktualne i gotowe na najbardziej pracowity sezon w App Store. Należy pamiętać, że weryfikacja może potrwać dłużej od 24 do 28 listopada i od 23 do 27 grudnia ”.

Warto zauważyć, że w poprzednich latach App Store Connect nie akceptował aplikacji czy aktualizacji w okresie świątecznym.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry