macbookair

Apple podało datę rozpoczęcia sprzedaży MacBook Air z czipem M2

Apple oficjalnie ogłosiło, że zamówienia w przedsprzedaży na nowego MacBook Air z czipem M2 w USA i Europie rozpoczną się w najbliższy piątek, 8 lipca.

Pierwsi nabywcy zaczną otrzymywać laptopy 15 lipca, a filmy z recenzjami i rozpakowaniami najlepszych blogerów ukażą się dzień wcześniej.

Apple podało datę rozpoczęcia sprzedaży MacBook Air z czipem M2 ciekawostki polska cena MacBook Air z czipem M2, macbook air z czipem M2, ile kosztuje MacBook Air z czipem M2, data sprzedaży MacBook Air z czipem M2, cena MacBook Air z czipem M2  Apple oficjalnie ogłosiło, że zamówienia w przedsprzedaży na nowego MacBook Air z czipem M2 w USA i Europie rozpoczną się w najbliższy piątek, 8 lipca. macbookProm2

Przypomnijmy, że MacBook Air zaprezentowany na WWDC 2022 otrzymał zaktualizowany design, 13,6-calowy wyświetlacz z hukiem, chip M2, ulepszoną kamerę internetową 1080p, gniazdo audio 3,5 mm z obsługą słuchawek o wysokiej impedancji oraz ładowanie magnetyczne MagSafe Port.

Podstawowa konfiguracja MacBooka Air z chipem M2 i 8/256 GB pamięci kosztuje 6999 zł. Więcej na temat MacBook Air M2 (2022) dowiecie się klikając – tutaj.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top