iPhone 13

Apple podnosi ceny iPhone 13 w Japonii

Apple dość znacznie podniosło cenę iPhone 13 w Japonii, aby zrekompensować rosnącą inflację.Ile trzeba zapłacić zatem za najnowszy smartfon w Japonii?

Jak donosi Reuters, wszystkie modele iPhone’a 13 zanotowały wzrost o około 18 procent w porównaniu do sytuacji sprzed kilku dni. Na przykład ceny iPhone’a 13 Pro i Pro Max zaczynają się teraz odpowiednio od ¥144,800 i ¥159,800, podczas gdy wcześniej kosztowały ¥122,800 i ¥134,800.

Apple podnosi ceny iPhone 13 w Japonii ciekawostki iPhone 13  Apple dość znacznie podniosło cenę iPhone 13 w Japonii, aby zrekompensować rosnącą inflację.Ile trzeba zapłacić zatem za najnowszy smartfon w Japonii? iphone13 1

Wiadomość jest ciosem dla użytkowników w Japonii, już dotkniętych inflacją i rosnącymi cenami wielu innych produktów. W rzeczywistości iPhone 13 jest mniej pożądany.

Prawdopodobnie jednak Apple utrzyma te podwyżki w Japonii także w odniesieniu do serii iPhone 14, która ma pojawić się we wrześniu, natomiast nie wiadomo, czy podobna sytuacja powtórzy się w Europie.

W tej chwili ryzyko wydaje się zażegnane, ale biorąc pod uwagę obecną sytuację i inflację, która wciąż rośnie także w Polsce, nie można wykluczyć wzrostu cen iPhone’ów w najbliższych tygodniach.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top