macbook

Apple pokaże nowe MacBooki na WWDC 2023

Jak podają najnowsze doniesienia, Apple pracuje nad nowymi MacBookami, które mają zostać zaprezentowane podczas konferencji WWDC 2023.

Mark Gurman z Bloomberga informuje, że firma z Cupertino planuje zaktualizować trzy modele swoich laptopów: 15-calowego MacBooka Air, zaktualizowanego 13-calowego MacBooka Air oraz zaktualizowanego 13-calowego MacBooka Pro.

Przyjrzyjmy się bliżej każdemu z tych modeli. Według Gurmana, nowy 15-calowy MacBook Air jest już bardzo bliski premiery. Dostawcy Apple zwiększyli produkcję 15-calowych paneli dla tego laptopa, a maszyna niedawno pojawiła się w dziennikach deweloperów App Store. Ten model będzie działał na procesorze “zgodnym z” układem M2, co sugeruje, że nie będzie to układ M3, o którym wcześniej spekulowano.

Nowe MacBooki na WWDC 2023

Apple pokaże nowe MacBooki na WWDC 2023 ciekawostki wydajność, WWDC 2023, przenośny, procesor, Mark Gurman, MacBook Pro, Macbook Air, M3, M2, laptop, Bloomberga, Apple, Aktualizacja, 15-calowy, 13-calowy  Jak podają najnowsze doniesienia, Apple pracuje nad nowymi MacBookami, które mają zostać zaprezentowane podczas tegorocznej konferencji WWDC 2023. macbookpro2

Co więcej, Gurman donosi, że Apple planuje zaktualizować także 13-calowe modele MacBooka Air i MacBooka Pro. Jednak w przypadku tych laptopów informacje są mniej jasne. Obecnie modele te są wyposażone w procesory M2, więc nie wiadomo, czy zostaną one zastąpione przez nowszy układ, czy też pozostaną bez zmian. W każdym razie jednak oczekuje się, że nowe wersje będą dostępne w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Jeśli chodzi o MacBooki Air, to od wielu lat cieszą się one dużą popularnością wśród użytkowników. Są to niewielkie, lekkie i przenośne laptopy, które idealnie nadają się do pracy w drodze. Ich niewątpliwą zaletą jest także długi czas pracy na baterii. Jednakże niektórzy użytkownicy narzekali na brak 15-calowego modelu, który byłby wystarczająco wydajny dla wymagających zadań.

Dlatego też wiele osób z pewnością będzie zainteresowanych nowym 15-calowym MacBookiem Air, który, jak się wydaje, będzie już niedługo dostępny. Możliwe, że ten model zostanie wyposażony w układ M2, a nie M3, co może budzić pewne wątpliwości co do jego wydajności. Jednakże Apple słynie z tego, że potrafi w pełni wykorzystać możliwości swoich procesorów, więc można mieć nadzieję, że i w tym przypadku będzie to miało miejsce.

A co Wy o tym myślicie? Czy ktoś z Was czeka na nowego MacBooka? Dajcie koniecznie znać w komentarzach.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top