Apple pokazuje jak korzystać i edytować centrum sterowania na iPhone oraz iPad polecane, ciekawostki Wideo, jak edytować centrum sterowania na iPhone, jak edytować centrum sterowania na iPad, jak edytować centrum sterowania na iOS, iPhone, iPad, iOS, edycja centrum sterowania  Na kanale YouTube firmy Apple pojawiło się nowe wideo. Tym razem gigant z Cupertino pokazuje jak korzystać i edytować centrum sterowania na iPhone oraz iPad. ControlCenter 1

Apple pokazuje jak korzystać i edytować centrum sterowania na iPhone oraz iPad

Na kanale YouTube firmy Apple pojawiło się nowe wideo. Tym razem gigant z Cupertino pokazuje jak korzystać i edytować centrum sterowania na iPhone oraz iPad.

Aby edytować centrum sterowania wystarczy wykonać bardzo prostą czynność. Należy udać się do Ustawienia – Centrum Sterowania i tam odpowiednio dodać lub usunąć skróty, które umożliwiają szybki dostęp do aplikacji czy funkcji.

Aby tworzyć centrum sterowania na iPhone X i nowszym należy przesunąć palcem w dół od prawego górnego rogu ekranu. Na iPhone 8 / SE i starszych urządzeniach należy przesunąć palcem w górę od dolnej krawędzi ekranu.

Więcej o iOS 14.5 / iPadOS 14.5

iOS14.5 / iPadOS14.5 beta 2

iOS14.5 / iPadOS14.5 beta 1

Pozostałe informacje

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry