Apple pokazuje jak zrobić zrzut ekranu na iPhone i iPad polecane, ciekawostki Wideo, jak zrobić zrzut ekranu na iPhone XR, jak zrobić zrzut ekranu na iPhone X, jak zrobić zrzut ekranu na iPhone 6, jak zrobić zrzut ekranu na iPhone 11 Pro Max, jak zrobić zrzut ekranu na iPhone 11, jak zrobić zrzut ekranu na iPad Pro, jak zrobić zrzut ekranu na iPad, how to take a screenshot on iPhone, how to take a screenshot iPad, Apple  W nocy na kanale Apple Support pojawiło się nowe wideo w którym to gigant z Cupertino pokazuje jak zrobić zrzut ekranu na iPhone i iPad. Screnshot

Apple pokazuje jak zrobić zrzut ekranu na iPhone i iPad

W nocy na kanale Apple Support pojawiło się nowe wideo w którym to gigant z Cupertino pokazuje jak zrobić zrzut ekranu na iPhone i iPad.

Na poniższym wideo możecie zobaczyć co należy zrobić, aby wykonać zrzut ekranu na iPhone lub iPad. Na filmie dostępne są różne urządzenia nie tylko te najnowsze. Jest tutaj iPhone 6, iPhone X czy iPhone XR, bo jak wiemy na starszych urządzeniach zrzut ekranu wykonuje się w nieco inny sposób. Oprócz iPhone na nagraniu pojawiły się także iPady. Miłego oglądania!

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry