iPad

Apple postanowiło zmienić iPada w inne urządzenie

Apple pracuje nad stacją dokującą do iPada, która pozwoliłaby użytkownikom przekształcić urządzenie w rodzaj inteligentnego wyświetlacza domowego, podobnie jak Google z tabletem Pixel.

Podczas swojego ostatniego wydarzenia Google ogłosiło, że zaoferuje stację dokującą do ładowania z głośnikiem, która magnetycznie przyczepia się do tyłu następnego tabletu Pixel, zasadniczo zmieniając go w inteligentny wyświetlacz, taki jak Nest Hub i Nest Hub Max.

W ostatnich godzinach Gurman powiedział, że Apple wprowadzi podobną funkcjonalność do iPada w przyszłym roku za pośrednictwem stacji dokującej, która będzie sprzedawana oddzielnie, podczas gdy firma nadal pracuje nad samodzielnym produktem smart home, który będzie łączył wyświetlacz i inteligentny głośnik.

Apple postanowiło zmienić iPada w inne urządzenie ciekawostki iPad  Apple pracuje nad stacją dokującą do iPada, która pozwoliłaby użytkownikom przekształcić urządzenie w rodzaj inteligentnego wyświetlacza domowego, podobnie jak Google z tabletem Pixel. stacja

Podobno Apple pracuje nad wprowadzeniem podobnej funkcjonalności do iPada już w 2023 roku. W zeszłym roku informowałem, że Apple bada samodzielne urządzenie łączące iPada z koncentratorem głośników. Ideą jest zaoferowanie czegoś, co użytkownicy mogą postawić na kuchennym blacie, w salonie lub na szafce nocnej. Apple pracuje jednak także nad stacją dokującą dla iPada, która mogłaby być sprzedawana osobno i pełniłaby tę samą funkcję.

Takie akcesorium do iPada mogłoby pozwolić użytkownikom na wykorzystanie tabletu do sterowania różnymi funkcjami domowymi za pomocą aplikacji Home, prowadzenia rozmów FaceTime za pomocą przedniej kamery z Center Stage i nie tylko.

Co o tym myślicie? Dajcie koniecznie znać w komentarzach.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top