Apple pozwane za wielozadaniowość w iOS ciekawostki   SpaceTime3D pozywa Apple za naruszenie trzech patentów. Pozew zarzuca, że ​​rozwiązania firmy były wykorzystywane bez ich wiedzy w interfejsie iOS, watchOS i Safari. wieloz 1300x700

Apple pozwane za wielozadaniowość w iOS

SpaceTime3D pozywa Apple za naruszenie trzech patentów. Pozew zarzuca, że ​​rozwiązania firmy były wykorzystywane bez ich wiedzy w interfejsie iOS, watchOS i Safari.

Mówimy o sekcji z zakładkami przeglądarki i otwartymi aplikacjami w systemie. SpaceTime3D opatentował swoje interfejsy 3D w 2007 roku, a nawet uczestniczył z nimi na targach CES 2008. Zostały stworzone, aby uprościć korzystanie z mobilnych systemów operacyjnych.

Apple pozwane za wielozadaniowość w iOS ciekawostki   SpaceTime3D pozywa Apple za naruszenie trzech patentów. Pozew zarzuca, że ​​rozwiązania firmy były wykorzystywane bez ich wiedzy w interfejsie iOS, watchOS i Safari. safariiOS10

Patent SpaceTime3D , który wydaje się być naruszony przez Apple, ma na celu ulepszenie interfejsów użytkownika na małym ekranie, wyświetlając obrazy w trójwymiarowej przestrzeni, aby umożliwić użytkownikowi przeglądanie. Naruszenia obejmują karty Safari na urządzeniach takich jak iPhone, ale także karty wielozadaniowe na urządzeniach takich jak iPhone 13 i Apple Watch Series 7.

SpaceTime3D twierdzi, że Apple celowo naruszyło patenty. Twierdzi nawet, że Apple próbowało opatentować samą technologię, ale została odrzucona, ponieważ patenty SpaceTime już istniały.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry