Apple pozwane za wielozadaniowość w iOS ciekawostki   SpaceTime3D pozywa Apple za naruszenie trzech patentów. Pozew zarzuca, że ​​rozwiązania firmy były wykorzystywane bez ich wiedzy w interfejsie iOS, watchOS i Safari. wieloz 1300x700

Apple pozwane za wielozadaniowość w iOS

SpaceTime3D pozywa Apple za naruszenie trzech patentów. Pozew zarzuca, że ​​rozwiązania firmy były wykorzystywane bez ich wiedzy w interfejsie iOS, watchOS i Safari.

Mówimy o sekcji z zakładkami przeglądarki i otwartymi aplikacjami w systemie. SpaceTime3D opatentował swoje interfejsy 3D w 2007 roku, a nawet uczestniczył z nimi na targach CES 2008. Zostały stworzone, aby uprościć korzystanie z mobilnych systemów operacyjnych.

Apple pozwane za wielozadaniowość w iOS ciekawostki   SpaceTime3D pozywa Apple za naruszenie trzech patentów. Pozew zarzuca, że ​​rozwiązania firmy były wykorzystywane bez ich wiedzy w interfejsie iOS, watchOS i Safari. safariiOS10

Patent SpaceTime3D , który wydaje się być naruszony przez Apple, ma na celu ulepszenie interfejsów użytkownika na małym ekranie, wyświetlając obrazy w trójwymiarowej przestrzeni, aby umożliwić użytkownikowi przeglądanie. Naruszenia obejmują karty Safari na urządzeniach takich jak iPhone, ale także karty wielozadaniowe na urządzeniach takich jak iPhone 13 i Apple Watch Series 7.

SpaceTime3D twierdzi, że Apple celowo naruszyło patenty. Twierdzi nawet, że Apple próbowało opatentować samą technologię, ale została odrzucona, ponieważ patenty SpaceTime już istniały.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top