etui apple

Apple pracuje nad etui, które po założeniu zmieni interfejs iPhone

Apple opatentowało ciekawe rozwiązanie, które pozwoli po założeniu etui lub umieszczeniu w stacji dokującej iPhone’a zmienić interfejs użytkownika.

Według serwisu Patently Apple, akcesorium to w znaczący sposób zmieniłoby sposób działania i interfejs użytkownika (UI) telefonu iPhone.

Na przykład po umieszczeniu iPhone’a w futerale ochronnym o przeznaczeniu sportowym jego interfejs użytkownika mógłby automatycznie zmienić się na interfejs sportowy. Inny przykład pokazuje, że gdy iPhone zostanie umieszczony w stacji dokującej z głośnikami, może zmienić swój interfejs użytkownika na zestaw elementów sterujących odtwarzaniem dźwięku. Zasadniczo, gdy iPhone znajdzie się w jednym z takich futerałów lub stacji dokujących, zmieni swój interfejs użytkownika, aby skupić się na tym akcesorium. Nowy graficzny interfejs użytkownika będzie jeszcze prostszy niż standardowy interfejs iPhone’a.

Na poniższej ilustracji pokazano etui w którym interfejs użytkownika jest skoncentrowany na aparacie, oraz etui dla graczy, w którym znajduje się dodatkowy przycisk do gier.

Apple pracuje nad etui, które po założeniu zmieni interfejs iPhone ciekawostki paetent Apple, iPhone, etui  Apple opatentowało ciekawe rozwiązanie, które pozwoli po założeniu etui lub umieszczeniu stacji dokującej iPhone'a zmienić interfejs użytkownika. patent 1

Co sądzisz o tym patencie?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top