etui apple

Apple pracuje nad etui, które po założeniu zmieni interfejs iPhone

Apple opatentowało ciekawe rozwiązanie, które pozwoli po założeniu etui lub umieszczeniu w stacji dokującej iPhone’a zmienić interfejs użytkownika.

Według serwisu Patently Apple, akcesorium to w znaczący sposób zmieniłoby sposób działania i interfejs użytkownika (UI) telefonu iPhone.

Na przykład po umieszczeniu iPhone’a w futerale ochronnym o przeznaczeniu sportowym jego interfejs użytkownika mógłby automatycznie zmienić się na interfejs sportowy. Inny przykład pokazuje, że gdy iPhone zostanie umieszczony w stacji dokującej z głośnikami, może zmienić swój interfejs użytkownika na zestaw elementów sterujących odtwarzaniem dźwięku. Zasadniczo, gdy iPhone znajdzie się w jednym z takich futerałów lub stacji dokujących, zmieni swój interfejs użytkownika, aby skupić się na tym akcesorium. Nowy graficzny interfejs użytkownika będzie jeszcze prostszy niż standardowy interfejs iPhone’a.

Na poniższej ilustracji pokazano etui w którym interfejs użytkownika jest skoncentrowany na aparacie, oraz etui dla graczy, w którym znajduje się dodatkowy przycisk do gier.

Apple pracuje nad etui, które po założeniu zmieni interfejs iPhone ciekawostki paetent Apple, iPhone, etui  Apple opatentowało ciekawe rozwiązanie, które pozwoli po założeniu etui lub umieszczeniu stacji dokującej iPhone'a zmienić interfejs użytkownika. patent 1

Co sądzisz o tym patencie?

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry