Apple

Apple pracuje nad funkcją, która umożliwi przywrócenie ?zepsutego? systemu operacyjnego na iPhone / iPad bez komputera

W tej chwili, aby naprawić iPhone, iPad konieczne jest podłączenie urządzenia do komputera. Ale jak sie okazuje już wkrótce ma się to zmienić.

Funkcja ?OS Recovery?, która została odnaleziona w kodzie iOS 13.4 najprawdopodobniej będzie umożliwiała przywrócenie ?zepsutego? systemu operacyjnego na iPhone / iPad bez konieczności łączenia się z komputerem Mac lub PC. Wystarczy samo Wi-Fi lub podłączenie do drugiego urządzenia za pomocą kabla.

Apple pracuje nad funkcją, która umożliwi przywrócenie ?zepsutego? systemu operacyjnego na iPhone / iPad bez komputera polecane, ciekawostki przywrócenie danych bez komputera, OS Recovery, iPhone, iOS 13.4  W tej chwili, aby naprawić iPhone, iPad konieczne jest podłączenie urządzenia do komputera. Ale jak sie okazuje już wkrótce ma się to zmienić. OSRecovery

Istnieje już podobna opcja odzyskiwania systemu macOS przez internet, umożliwiając przywracanie komputerów Mac za pomocą oprogramowania pobranego przez Internet.

Zatem nie pozostaje nam nic innego jak czekać na wprowadzenie podobnego rozwiązania dla iOS, iPadOS, HomePodOS i watchOS.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top