pierscien

Apple pracuje nad inteligentnym pierścieniem z ekranem: szczegóły

Apple opatentowało nowe urządzenie. To inteligentny pierścień z możliwością śledzenia zdrowia. Odpowiednie zgłoszenie znajdziemy w Urzędzie Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych.

Według dokumentów, pierścień ten będzie mógł zmierzyć poziom tlenu we krwi oraz monitorować tętno i ciśnienie krwi. Będzie też posiadał ekran OLED, na którym będzie można przeglądać powiadomienia i odczyty z czujników.

Apple pracuje nad inteligentnym pierścieniem z ekranem: szczegóły ciekawostki pierścień od Apple, pierścień Apple, inteligentny pierścień apple, Apple  Apple opatentowało nowe urządzenie. To inteligentny pierścień z możliwością śledzenia zdrowia. Odpowiednie zgłoszenie znajdziemy w Urzędzie Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych. pierscien1

Patent wskazuje również na obecność trzech czujników: modułu sensorycznego, czujnika ciśnienia oraz czujnika ruchu. Najprawdopodobniej będą one odpowiedzialne za sterowanie pierścieniem i innymi urządzeniami. Możliwe będzie na przykład przełączanie torów, odbieranie połączeń czy sterowanie inteligentnym domem.

Apple Ring” będzie skierowany dla tych osób, które nie chcą nosić Apple Watch, ale chcą mieć inteligentne funkcje w zasięgu ręki. Firma nie podaje, kiedy urządzenie się pojawi, ani ile będzie kosztować. Możliwe, że nigdy nie wyjdzie i Apple porzuci akcesorium.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top