iPad

Apple pracuje nad klawiaturą z gładzikiem dla iPada

Jak donosi The Information, powołując się na wiarygodne źródła, gigant z Cupertino pracuje nad specjalną klawiaturą z wbudowanym gładzikiem dla iPad.

Według The Information Apple już od dawna eksperymentuje i testuje różne prototypy klawiatur z gładzikiem. Ten, które trafią do sprzedaży mają być wykonane z tych samych materiałów, które są używane w obecnym Apple Smart Keyboard Folio dla iPada Pro.

Apple pracuje nad klawiaturą z gładzikiem dla iPada polecane, ciekawostki klawiatura z gładzikiem, iPad Pro, Apple  Jak donosi The Information, powołując się na wiarygodne źródła, gigant z Cupertino pracuje nad specjalną klawiaturą z wbudowanym gładzikiem dla iPad. iPad 1

Zdaniem The Information, Apple przygotowuje się do rozpoczęcia masowej produkcji takich klawiatur, a Foxconn będzie głównym dostawcą.

Nowe akcesorium najprawdopodobniej trafi do sprzedaży wraz z nowym iPad Pro, który ma zostać zaprezentowany pod koniec marca tego roku.

Klawiatura Mokibo

Dla tych którzy nie chcą czekać na taką klawiaturę od Apple, już dziś mogą zakupić podobny produkt, a mianowicie klawiaturę Mokibo, która jako pierwsza na świecie ma wbudowany touchpad w klawisze.

Apple pracuje nad klawiaturą z gładzikiem dla iPada polecane, ciekawostki klawiatura z gładzikiem, iPad Pro, Apple  Jak donosi The Information, powołując się na wiarygodne źródła, gigant z Cupertino pracuje nad specjalną klawiaturą z wbudowanym gładzikiem dla iPad. klaw1

Więcej na tej temat tego produktu, a także cenę klawiatury poznacie w tym wpisie. Polecamy!

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top