AirPods Lite

Apple pracuje nad nowym modelem AirPods Lite

Apple sprzedaje obecnie cztery różne modele AirPods, od AirPods 2. generacji po AirPods Max, ale już niebawem do oferty ma trafić kolejny model – AirPods Lite.

Choć AirPods stały się dość popularnymi słuchawkami, to nie są one do końca tanie. Na szczęście niebawem może się to nieco zmienić. Według analityka Jeffa Pu z Haitong Intl Tech Research, firma pracuje teraz nad nowymi “AirPods Lite“, które mają konkurować z tańszymi bezprzewodowymi słuchawkami.

AirPods to bezprzewodowe słuchawki firmy Apple, które zostały zaprojektowane z myślą o współpracy z urządzeniami firmy Apple, takimi jak iPhone, iPad czy Mac. Słuchawki AirPods są bardzo poręczne i łatwe w użyciu, ponieważ automatycznie się włączają i wyłączają, gdy są zakładane lub zdejmowane z ucha, a także pozwalają na szybkie i łatwe parowanie z urządzeniem za pomocą technologii Bluetooth. Słuchawki posiadają także wbudowany mikrofon, dzięki czemu można je wykorzystać do prowadzenia rozmów telefonicznych lub do obsługi asystenta głosowego Siri.

Pomimo tego, że są to dość udane akcesoria, Jeff Pu twierdzi, opierając się na swoich źródłach branżowych, że popyt na AirPods ma spaść w 2023 roku. Dokładniej rzecz ujmując, dostawy AirPods mają spaść z 73 milionów sztuk w 2022 roku do 63 milionów w 2023 roku. Część z tego miałaby wynikać z “miękkiego popytu na AirPods 3” w połączeniu z faktem, że Apple może nie wydać żadnych nowych AirPods w tym roku.

Apple pracuje nad nowym modelem AirPods Lite ciekawostki AirPods Lite  Apple sprzedaje obecnie cztery różne modele AirPods, od AirPods 2. generacji po AirPods Max, ale już niebawem do oferty ma trafić kolejny model - AirPods Lite.
 AirPods

W świetle tego analityk twierdzi, że firma pracuje nad nowym modelem tanich AirPods. Szczegóły są na razie niejasne i nie wiemy, jakie funkcje będą miały te słuchawki, ale Pu opisuje je jako “produkt w niskiej cenie”, który ma konkurować z tańszymi słuchawkami od konkurencji.

W 2022 roku Apple wprowadziło drugą generację AirPods Pro ze znaczącymi ulepszeniami, w tym lepszym tłumieniem hałasu i nową obudową ładującą z chipem U1. Nie ma jednak żadnych plotek na temat tego, kiedy Apple planuje zaktualizować zwykłe AirPods (obecnie na ich trzeciej generacji) lub premium AirPods Max.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top