Apple pracuje nad nowymi nausznymi słuchawkami ciekawostki nowe słuchawki od Apple, Apple  Nowa wersja bezprzewodowych słuchawek AirPods to nie jedyna nowość sprzętowa planowana przez Apple na ten rok. beats

Apple pracuje nad nowymi nausznymi słuchawkami

Nowa wersja bezprzewodowych słuchawek AirPods to nie jedyna nowość sprzętowa planowana przez Apple na ten rok.

Pod koniec bieżącego roku mogą pojawić się nowe nauszne słuchawki, które prawdopodobnie nie będą kolejną generacją Beats Studio 3. Podobno będą jednym z wariantów AirPods.

Apple pracuje nad nowymi nausznymi słuchawkami ciekawostki nowe słuchawki od Apple, Apple  Nowa wersja bezprzewodowych słuchawek AirPods to nie jedyna nowość sprzętowa planowana przez Apple na ten rok. sluchawki3

Druga generacja AirPods otrzyma wsparcie dla komendy Hey Siri i w zestawie sprzedażowym otrzymamy obudowę do bezprzewodowego ładowania słuchawek za pomocą dedykowanej ładowarki AirPower. Ponadto możemy liczyć na układ scalony W2 odpowiedzialny za połączenie bezprzewodowe (Bluetooth).

Nauszny model słuchawek może być świetnym uzupełnieniem obecnej oferty, AirPodsy są idealne dla osób szukających małych słuchawek, HomePod do domu, a kolejny słuchawki być może będą konkurencją dla produktów Sony lub Bose. Dzięki większym gabarytom możemy spodziewać się lepszej jakości dźwięku, dłuższej pracy na jednym ładowaniu i redukcji szumów, której AirPods nie są w stanie zapewnić.

Nie podano żadnych szczegółów o funkcjonalności słuchawek, ale podejrzewam, że większość odziedziczą po słuchawkach Beats.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top