Apple pracuje nad szybką 30W ładowarką dla iPhone i iPad ciekawostki ładowarka 30W, apple ładowarka 30W, 30W ladowarka dla iphone, 30W  Analityk Ming-Chi Kuo podzielił się informacjami o nadchodzących nowych produktach Apple. Według Kuo, firma wypuści 30-watową szybką ładowarkę do swoich urządzeń. ladowarka 1300x700

Apple pracuje nad szybką 30W ładowarką dla iPhone i iPad

Analityk Ming-Chi Kuo podzielił się informacjami o nadchodzących nowych produktach Apple. Według Kuo, firma wypuści 30-watową szybką ładowarkę do swoich urządzeń.

Niestety Kuo nie precyzuje, jakie gadżety go otrzymają, ale z dużym prawdopodobieństwem znajdzie się wśród nich iPhone i/lub iPad.

Ponieważ producenci  smartfonów z Androidem naciskają i używają już w urządzeniach ładowarek o mocy do 240 W, sensowne byłoby, aby Apple uaktualniło ładowarkę iPhone 14.

Apple pracuje nad szybką 30W ładowarką dla iPhone i iPad ciekawostki ładowarka 30W, apple ładowarka 30W, 30W ladowarka dla iphone, 30W  Analityk Ming-Chi Kuo podzielił się informacjami o nadchodzących nowych produktach Apple. Według Kuo, firma wypuści 30-watową szybką ładowarkę do swoich urządzeń. iPhone14Pro

9to5Mac sugeruje, że akcesorium zostanie zapowiedziane wraz z nowym iPadem Air. Jeśli to prawda, to ładowarka może zostać zapowiedziana już jutro podczas prezentacji iPhone SE 3 5G.

Jutro oprócz nowego sprzętu najprawdopodobniej do deweloperów trafi również wersja RC systemu iOS 15.4.

Dla przypomnienia dodamy, że nowy system iOS 15.4 wprowadza wiele innych zmian. Są to m.in. możliwość korzystania z Face ID w maseczce,  nowy głos Siribrak możliwości zapisywania hasła bez nazwy użytkownikakonieczność dodania kontaktu alarmowegomożliwość pobrania aktualizacji systemu przez sieć komórkową, dodano długooczekiwaną funkcję Universal Controlnowe emoji, a także możliwość dodania karty szczepień przeciwko COVID-19 do aplikacji Portfel.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry