fitness+

Apple pracuje nad ulepszeniem Fitness+

Firma Apple planuje wprowadzić do końca 2022 roku kilka ulepszeń do Apple Fitness+ i Apple Pay oraz rozważa pomysł stworzenia zupełnie nowej usługi związanej z jedzeniem, która integrowałaby się z aplikacją Zdrowie.

W najnowszym wydaniu biuletynu Power On Gurman przedstawił swoje oczekiwania dotyczące nowych usług firmy Apple, które pojawią się w 2022 roku. Według analityka w przygotowaniu są dwie usługi Apple związane z finansowaniem, w tym program subskrypcji sprzętu oraz usługa “kup teraz, zapłać później” dla transakcji Apple Pay, która ma umożliwić klientom płacenie za zakupy w ratach w czasie, rywalizując z istniejącymi usługami oferującymi już podobne funkcje.

Apple pracuje nad ulepszeniem Fitness+ ciekawostki iOS 16, Fitness, Apple Pay, Apple  Firma Apple planuje wprowadzić do końca 2022 roku kilka ulepszeń do Apple Fitness+ i Apple Pay oraz rozważa pomysł stworzenia zupełnie nowej usługi związanej z jedzeniem, która integrowałaby się z aplikacją Zdrowie. ApplePay
Apple Pay

W zeszłym miesiącu Gurman wyjaśnił, że program subskrypcji sprzętu komputerowego umożliwi klientom uiszczanie miesięcznej opłaty i otrzymywanie iPhone’ów, iPadów lub komputerów Mac na czas trwania subskrypcji. Dzięki tej usłudze firma Apple chce zrównać proces zakupu urządzenia z zakupem przestrzeni dyskowej iCloud lub opłaceniem abonamentu Apple Music – klienci będą mogli dokonać subskrypcji za pomocą swojego identyfikatora Apple ID i konta w App Store.

Gurman twierdzi, że ta usługa będzie największym impulsem dla firmy Apple do zwiększenia sprzedaży cyklicznej, ale obecnie priorytetem wydaje się być funkcja “kup teraz, zapłać później” związana z Apple Pay. Według analityka firma Apple pracuje nad wprowadzeniem subskrypcji na sprzęt do końca 2022 roku, ale może to zostać przesunięte na 2023 rok lub nawet całkowicie zrezygnować z ich wprowadzenia.

Apple pracuje nad ulepszeniem Fitness+ ciekawostki iOS 16, Fitness, Apple Pay, Apple  Firma Apple planuje wprowadzić do końca 2022 roku kilka ulepszeń do Apple Fitness+ i Apple Pay oraz rozważa pomysł stworzenia zupełnie nowej usługi związanej z jedzeniem, która integrowałaby się z aplikacją Zdrowie. Fitness
Apple Fitness+

Ponadto firma Apple planuje dodać nowe rodzaje treningów do aplikacji Apple Fitness+ w systemie iOS 16 do końca roku. Niewykluczone jest także pojawienie się usługi podobnej do Instacart, która integrowałaby się z danymi żywieniowymi w aplikacji Zdrowie. Gurman zauważył jednak, że ta ostatnia usługa wydaje się potencjalnie skomplikowana do wdrożenia i dość nisko marżowa, więc może zostać odłożona na półkę. Do końca 2022 roku powinno pojawić się kilka aktualizacji Apple TV+.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry