iOS 14

Apple pracuje nad zastąpieniem aplikacji Wiadomości na komputerze Mac wersją Catalyst

Według 9to5Mac Apple pracuje nad całkowitym zastąpieniem aplikacji Wiadomości w systemie macOS wersją Catalyst opartą na kodzie iOS 14.

Od premiery iMessage, która miała miejsce w 2011 usługa z roku na rok zyskuje nowe funkcje – memoji, naklejki i inne. Niestety żadna z tych opcji nie jest dostępna dla użytkowników komputerów Mac. Apka Wiadomości na macOS nadal działa w bardzo podstawowy sposób, a więc służy tylko do wysyłania i odbierania standardowych wiadomości.

Apple pracuje nad zastąpieniem aplikacji Wiadomości na komputerze Mac wersją Catalyst polecane, ciekawostki iOS 14, iMessage, Apple  Według 9to5Mac Apple pracuje nad całkowitym zastąpieniem aplikacji Wiadomości w systemie macOS wersją Catalyst opartą na kodzie iOS 14. imessage 1

Może się to jednak wkrótce zmienić, ponieważ ślady nowej wersji aplikacji Wiadomości zostały znalezione w kodzie wczesnej wersji iOS 14. Innymi słowy, oznacza to, że Apple wprowadzi tę samą aplikację Wiadomości z iOS i iPadOS na Maca, ze wszystkimi funkcjami, których używamy na naszych iPhone’ach i iPadach.

Technologia Project Catalyst umożliwia programistom łatwe przenoszenie aplikacji z iOS na macOS. Chociaż Apple wprowadziło już niektóre aplikacje Catalyst, takie jak notatki głosowe, podcasty, żadna z natywnych aplikacji macOS nie została jeszcze zastąpiona wersją iOS.

Nowa wersja aplikacji Wiadomości zostanie najprawdopodobniej wprowadzona wraz z kolejną wersją systemu macOS, która zostanie ogłoszona przez Apple podczas WWDC 2020 w czerwcu tego roku.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top