Apple TV 2021

Apple prezentuje nowe Apple TV 4K z procesorem A12 Bionic i przeprojektowanym pilotem

Kolejny urządzeniem na trwającej cały czas prezentacji Apple było nowe Apple TV. Urządzenie posiada procesor Apple A12 i całkowicie przeprojektowany pilot.

Najnowsza generacja Apple TV 4K obsługuje wyższą liczbę klatek na sekundę HDR, porównywalną z konsolą do gier. To coś, co pomoże poprawić wrażenia z gier na Apple TV 4K. Co więcej, ulepszona obsługa AirPlay oferuje wyższą liczbę klatek na sekundę podczas przesyłania strumieniowego z iPhone’a 12 Pro.

Apple prezentuje nowe Apple TV 4K z procesorem A12 Bionic i przeprojektowanym pilotem polecane, ciekawostki Specyfikacja, cena, Apple TV 2021, Apple TV  Kolejny urządzeniem na trwającej cały czas prezentacji Apple było nowe Apple TV. Urządzenie posiada procesor Apple A12 i całkowicie przeprojektowany pilot. AppleTV 1

Apple TV 4K poprzedniej generacji obsługiwał HDR, Dolby Vision i Dolby Atmos. Brakowało mu jednak częstotliwości odświeżania 120 Hz, co było rozczarowaniem dla tych, którzy chcieli zagrać w wymagającą graficznie grę na Apple TV 4K. W najnowszym Apple TV zostało to rozwiązane.

Apple prezentuje nowe Apple TV 4K z procesorem A12 Bionic i przeprojektowanym pilotem polecane, ciekawostki Specyfikacja, cena, Apple TV 2021, Apple TV  Kolejny urządzeniem na trwającej cały czas prezentacji Apple było nowe Apple TV. Urządzenie posiada procesor Apple A12 i całkowicie przeprojektowany pilot. AppleTV pilot

Pilot Apple TV 4K był często krytykowany za brak ergonomii i funkcjonalności. Zaktualizowany Apple TV 4K jest dostarczane z nowym pilotem, który oferuje lepszą ergonomię i nowe funkcje.

Cena Apple TV 2021

Cena Apple TV 4K zaczyna się od 179 USD za wariant 32 GB, a wariant 64 GB kosztuje 199 USD. Oba modele trafią do sprzedaży od 30 kwietnia.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top