Apple promuje wydarzenie ?Spring Loaded? na TikToku polecane, ciekawostki Wideo, TikTok, Apple  Wiosenna konferencja Apple już jutro, więc gigant z Cupertino rozpoczął promocję imprezy ?Spring Loaded? krótką reklamą na TikToku. TikTok 1

Apple promuje wydarzenie ?Spring Loaded? na TikToku

Wiosenna konferencja Apple już jutro, więc gigant z Cupertino rozpoczął promocję imprezy ?Spring Loaded? krótką reklamą na TikToku.

Od zeszłego piątku reklama zaczęła pojawiać się u niektórych użytkowników TikTok. Wideo, trwające 10 sekund, przedstawia animowaną wersję obrazu wykorzystanego w zaproszeniu na wydarzenie. Co ciekawe, reklama promuje transmisję na żywo wydarzenia na YouTube, zamiast przekierowywać użytkowników na oficjalną stronę Apple.

@Apple Spring loaded. Join us for a special Apple Event. 20 April at 6 pm on YouTube Live.

? Promoted Music

Chociaż Apple nigdy nie było tak aktywny w sieciach społecznościowych jak inne firmy, firma wykonała dobrą robotę, inwestując w zabawne kampanie, które mogą przyciągnąć uwagę młodszych użytkowników.

Firma Apple utworzyła swoje oficjalne konto TikTok prawie rok temu, ale po raz pierwszy skorzystała z niego dopiero w listopadzie 2020 roku w minikampanii iPhone’a 12.

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry