Apple

Apple prosi pracowników o noszenie kamer, aby uniknąć przecieków

Apple zmusza niektórych swoich pracowników do noszenia kamery na klatce piersiowej, podobnej do policyjnej kamery samochodowej Axon Body 2, aby uniknąć przecieków na temat przyszłych gadżetów.

W odpowiedzi na coraz większe wycieki informacji o przyszłych gadżetach Apple, firma postanowiła odciąć dopływ tlenu dla Johna Prossera i innych osób z wewnątrz, zmuszając pracowników do noszenia kamer. Rejestratory te rejestrują wszystko, co robią w miejscu pracy i zachowują tajemnicę handlową.

Apple prosi pracowników o noszenie kamer, aby uniknąć przecieków polecane, ciekawostki kamery na ciele, kamera na klatce piersiowej, Apple  Apple zmusza niektórych swoich pracowników do noszenia kamery na klatce piersiowej, podobnej do policyjnej kamery samochodowej Axon Body 2, aby uniknąć przecieków na temat przyszłych gadżetów. kamera 1

Warto zauważyć, że w zeszłym tygodniu kilku informatorów i twórców koncepcji otrzymało listy od prawników Apple z żądaniem zaprzestania publikacji informacji o niepublikowanych urządzeniach.

Najśmieszniejsze w tym, co się dzieje, jest to, że Apple wyposażył swoich pracowników w kamery, aby poradzić sobie z ewentualnymi przeciekami, ale ta informacja również wyciekła do sieci.

Nowości w iOS15 i iPadOS15 o których musisz wiedzieć

Zainstaluj najnowszy system już teraz

Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top