iPhone 12

Apple przedłuża program bezpłatnej naprawy iPhone 12 i 12 Pro

Firma Apple przedłużyła bezpłatny program naprawczy dla iPhone 12 i iPhone 12 Pro, które mają problemy z dźwiękiem.

Program wsparcia dotyczy urządzeń iPhone 12 i iPhone 12 Pro, które doświadczają braku dźwięku. Jak wyjaśnia Apple, bardzo mały odsetek urządzeń iPhone 12 i iPhone 12 Pro może doświadczać problemów z dźwiękiem z powodu potencjalnej awarii komponentu modułu odbiornika. Urządzenia, których dotyczy problem, zostały wyprodukowane w okresie od października 2020 r. do kwietnia 2021 r.

Apple przedłuża program bezpłatnej naprawy iPhone 12 i 12 Pro ciekawostki iPhone 12 Pro, iPhone 12, brak dzwieku w iPhone 12  Firma Apple przedłużyła bezpłatny program naprawczy dla iPhone'a 12 i iPhone'a 12 Pro, które mają problemy z dźwiękiem. iPhone12

Apple uruchomiło program wycofywania produktów z rynku w sierpniu 2021 roku i dziś zdecydowało się przedłużyć go o kolejny rok. Oznacza to, że możesz zażądać bezpłatnej naprawy w okresie do trzech lat od sprzedaży detalicznej urządzenia, którego dotyczy problem.

Jeśli Twój iPhone 12 lub iPhone 12 Pro ma problem z dźwiękiem podczas połączeń wychodzących lub przychodzących, może kwalifikować się do serwisu. Modele iPhone 12 mini i iPhone 12 Pro Max nie są objęte tym programem.

Aby zamówić naprawę, wystarczy skontaktować się z firmą Apple lub Autoryzowanym Serwisem Apple w celu bezpłatnej naprawy kwalifikujących się urządzeń.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top