Apple przedstawia funkcję Tap to Pay, która zamienia iPhone'a w terminal płatniczy ciekawostki top to pay, iPhone jako terminal płatniczy  Apple oficjalnie przedstawiło dziś nową funkcję Tap to Pay, która pozwala używać iPhone'a jako terminala płatniczego i akceptować płatności za pomocą chipa NFC. terminal 1300x700

Apple przedstawia funkcję Tap to Pay, która zamienia iPhone’a w terminal płatniczy

Apple oficjalnie przedstawiło dziś nową funkcję Tap to Pay, która pozwala używać iPhone’a jako terminala płatniczego i akceptować płatności za pomocą chipa NFC.

Działanie nowości jest bardzo proste. Wystarczy, że sprzedawca wprowadzi kwotę płatności, po czym klient musi przynieść do iPhone’a kolejny iPhone, smartfon z Androidem lub kartę bankową z NFC, aby dokonać zakupu. Proces nie różni się od płacenia przez zwykły terminal.

Apple przedstawia funkcję Tap to Pay, która zamienia iPhone'a w terminal płatniczy ciekawostki top to pay, iPhone jako terminal płatniczy  Apple oficjalnie przedstawiło dziś nową funkcję Tap to Pay, która pozwala używać iPhone'a jako terminala płatniczego i akceptować płatności za pomocą chipa NFC. terminal1

Deweloperzy będą mogli zintegrować funkcję ze swoimi aplikacjami. Stripe będzie pierwszym, który wesprze tę nową funkcję tej wiosny. Inne platformy i aplikacje płatnicze pojawią się później.

Nowość będzie działać i będzie dostępna  na urządzeniach od iPhonie XS wzwyż. Niestety początkowo będzie ona dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych. Kiedy pojawi się w innych krajach, nie wiadomo.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top