iOS 15

Apple przedstawia nowe funkcje iOS 15 przed zbliżającą się aktualizacją

W oczekiwaniu na zbliżającą się prezentację nowych smartfonów, smartwatchy i słuchawek AirPods, Apple zaczęło wysyłać użytkownikom iPhone’a powiadomienia o innowacjach w iOS 15.

Aplikacja Porady wprowadza specjalną kartę o nazwie “Co nowego w systemie iOS 15“, w której Apple prezentuje użytkownikom starszych systemów główne zmiany jakie pojawiły się nowej wersji iOS. Znajdziemy tam m.in. informację o, nowej sekcji Udostępnione Tobie w aplikacjach o grupach kart Safari, skanowaniu tekstu na zdjęciach, trybie ostrości, podsumowaniu powiadomień czy trasach spacerowych z rzeczywistość rozszerzona w Mapach Apple.

Nowości w iOS 15

Apple przedstawia nowe funkcje iOS 15 przed zbliżającą się aktualizacją ciekawostki zmiany w ios 15, nowości w iOS 15, iOS 15, co nowego w iOS 15  W oczekiwaniu na zbliżającą się prezentację nowych smartfonów, smartwatchy i słuchawek AirPods, Apple zaczęło wysyłać użytkownikom iPhone'a powiadomienia o innowacjach w iOS 15. ios 15 preview tips 2
Nowości w iOS 15.

Apple przedstawia nowe funkcje iOS 15 przed zbliżającą się aktualizacją ciekawostki zmiany w ios 15, nowości w iOS 15, iOS 15, co nowego w iOS 15  W oczekiwaniu na zbliżającą się prezentację nowych smartfonów, smartwatchy i słuchawek AirPods, Apple zaczęło wysyłać użytkownikom iPhone'a powiadomienia o innowacjach w iOS 15. ios 15 preview tips 1

Oczekuje się, że Apple wyda iOS 15, iPadOS 15, watchOS 8, tvOS 15 i macOS Monterey kilka dni po prezentacji iPhone 13, która jak wiecie odbędzie się 14 września 2021, czyli już w najbliższy wtorek.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top