Apple przedstawia nowego fioletowego iPhone'a 12 i 12 mini polecane, ciekawostki iPhone 12, fioletowy iPhone 12 mini, fioletowy iPhone 12, Apple  Firma Apple zaprezentowała dziś nowego iPhone'a 12 i iPhone'a 12 mini w nowym fioletowym kolorze. Urządzenie będzie można kupić w przedsprzedaży już w najbliższy piątek. iPhone12

Apple przedstawia nowego fioletowego iPhone’a 12 i 12 mini

Firma Apple zaprezentowała dziś nowego iPhone’a 12 i iPhone’a 12 mini w nowym fioletowym kolorze. Urządzenie będzie można kupić w przedsprzedaży już w najbliższy piątek.

iPhone 12 i 12 mini w nowym kolorze będzie można kupić w przedsprzedaży już w najbliższy piątek, a tydzień później będzie dostępny także w stacjonarnych sklepach.

Fioletowy iPhone 12 / 12 mini

Apple przedstawia nowego fioletowego iPhone'a 12 i 12 mini polecane, ciekawostki iPhone 12, fioletowy iPhone 12 mini, fioletowy iPhone 12, Apple  Firma Apple zaprezentowała dziś nowego iPhone'a 12 i iPhone'a 12 mini w nowym fioletowym kolorze. Urządzenie będzie można kupić w przedsprzedaży już w najbliższy piątek. iPhone12 fioletowy

Jedyną różnicą w porównaniu do wydanych wcześniej iPhone’ów 12 i 12 mini jest kolor. Środek urządzenia jest dokładnie taki sam.

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry