Apple przejdzie na wyświetlacze IGZO w iPadach ciekawostki IZGO, iPad, ekran IZGO, Apple  Sharp należący obecnie do Foxconn skupia się na produkcji wyświetlaczy OLED z myślą o smartfonach, ale mają również coś nowego dla tabletów. ipadpro15 1

Apple przejdzie na wyświetlacze IGZO w iPadach

Sharp należący obecnie do Foxconn skupia się na produkcji wyświetlaczy OLED z myślą o smartfonach, ale mają również coś nowego dla tabletów.

Okazuje się, że wyświetlacze IGZO mogą pojawić się w iPadach.

Fabryka w Taki przestanie produkować ekrany LCD pod koniec roku i skupi się wyłącznie na OLEDach, do tej pory miesięcznie produkowano 30 tysięcy wyświetlaczy. Na ten moment ciężko wyrokować, czy ilość produkowanych ekranów ulegnie zmianie.

Apple przejdzie na wyświetlacze IGZO w iPadach ciekawostki IZGO, iPad, ekran IZGO, Apple  Sharp należący obecnie do Foxconn skupia się na produkcji wyświetlaczy OLED z myślą o smartfonach, ale mają również coś nowego dla tabletów. iPad

Kolejna fabryka, tym razem w Kameyama totalnie przestanie produkować wyświetlacze LCD i skupi się na IGZO. IHS Markit twierdzi, że w tym roku jedna z linii produkcyjnych w tamtejszej fabryce zaprzestanie produkcji ekranów LTPS i głównymi będą właśnie IGZO.

Bardzo prawdopodobne, że Sharp dojdzie do porozumienia z Apple w kwestii produkcji wyświetlaczy dla iPada, co może zwiastować odejście od LCD na rzecz matryc IGZO. Jestem ciekaw, czy Sharpowi uda się dogadać z Apple i iPady rzeczywiście dostaną nowe i lepsze wyświetlacze.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry