macOS Monterey

Apple przeprojektowuje Safari w macOS Monterey beta 3

W trzeciej wersji beta macOS Monterey, która wypuszczona została wraz z iOS 15 beta 3, Apple przeprojektowało Safari, przywracając pasek kart z macOS Big Sur.

Jak wiecie początkowo firma zrezygnowała z osobnego paska adresu i interfejsu wyszukiwania. Zamiast tego użytkownicy musieli użyć paska adresu każdej indywidualnej karty. Same zakładki zostały również umieszczone w górnej części, aby zminimalizować miejsce zajmowane przez pasek nawigacyjny Safari. Użytkownicy nie niestety nie polubili tego rozwiązania.

Apple przeprojektowuje Safari w macOS Monterey beta 3 polecane, ciekawostki macOS Monterey, macOS 12 Monterey  W trzeciej wersji beta macOS Monterey, która wypuszczona została wraz z iOS 15 beta 3, Apple przeprojektowało Safari, przywracając pasek kart z macOS Big Sur. monetery safari

Teraz od macOS Monterey beta 3 firma poszła po rozum do głowy i przywróciła osobny pasek adresu w Safari, tak jak miało to miejsce w macOS Big Sur.

Deweloperzy, którzy zainstalowali nową wersję beta systemu macOS Monterey, mogą wyłączyć tę zmianę, przechodząc do Widok> Pokaż oddzielny pasek kart. Ostateczne wydanie macOS Monterey ma nastąpić jesienią.

Publiczne i zwykłe bety iOS15 | iPadOS15

Nowości w iOS15 i iPadOS15 o których musisz wiedzieć

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top