ios15

Apple przestaje podpisywać iOS 15.5 i iPadOS 15.5

Nieco ponad tydzień po wydaniu iOS 15.6 i iPadOS 15.6,  firma Apple przestała podpisywać systemy iOS 15.5 i iPadOS 15.5.

Niestety właściciele kompatybilnych iPhone’ów i iPadów nie mogą już wrócić do iOS 15.5  i iPadOS 15.6. Apple zwykle przestaje podpisywać stare wersje aktualizacji oprogramowania po wydaniu nowych kompilacji, aby zachęcić klientów do aktualizowania oprogramowania.

Apple przestaje podpisywać iOS 15.5 i iPadOS 15.5 ciekawostki iOS 15.5  Nieco ponad tydzień po wydaniu iOS 15.6 i iPadOS 15.6,  firma Apple przestała podpisywać systemy iOS 15.5 i iPadOS 15.5. iOS15 1

W iOS 15.6 i iPadOS 15.6 firma Apple usunęła wskaźnik baterii AirTag z aplikacji Znajdź i naprawiła wiele błędów. Poniżej pełna i oficjalna lista zmian:

  • W aplikacji TV dodano możliwość ponownego uruchomienia trwającego już meczu sportowego na żywo oraz wstrzymania, przewinięcia do tyłu lub przyspieszenia do przodu.
  • Naprawiono problem, w którym Ustawienia mogą nadal wyświetlać informację, że pamięć masowa urządzenia jest pełna, nawet jeśli jest dostępna.
  • Naprawiono problem, który może powodować spowolnienie lub zatrzymanie reakcji urządzeń brajlowskich podczas nawigacji tekstu w aplikacji Mail.
  • Naprawiono problem w Safari, gdzie karta może powrócić do poprzedniej strony.

A Ty jaką wersję iOS, iPadOS posiadasz na swoim urządzeniu?

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top