Apple przygotowało specjalne zadanie dla właścicieli Apple Watch z okazji Dnia Ziemi ciekawostki dzien ziemi 2019, Apple  Apple przygotowało nowe zadanie dla właścicieli Apple Watch z okazji Dzień Ziemi, który odbędzie się w poniedziałek 22 kwietnia. dzienziemi 1

Apple przygotowało specjalne zadanie dla właścicieli Apple Watch z okazji Dnia Ziemi

Apple przygotowało nowe zadanie dla właścicieli Apple Watch z okazji Dzień Ziemi, który odbędzie się w poniedziałek 22 kwietnia.

Użytkownicy inteligentnego zegarka będą mogli otrzymać odznakę Dzień Ziemi 2019, wykonując tego dnia dowolny trening przez 30 minut lub dłużej.

Szczegółowa informacja o nadchodzącym konkursie pojawiła się na Twitterze. Umieszczone zostały również obrazy ikon do osiągnięcia – naklejek za cel i dla iMessage.

Apple przygotowało specjalne zadanie dla właścicieli Apple Watch z okazji Dnia Ziemi ciekawostki dzien ziemi 2019, Apple  Apple przygotowało nowe zadanie dla właścicieli Apple Watch z okazji Dzień Ziemi, który odbędzie się w poniedziałek 22 kwietnia. dzien ziemi

Jak wiadomo, Apple często organizuje konkursy na cześć ważnych świąt i słynnych wydarzeń. W ciągu ostatnich kilku lat firma organizowała corocznie wydarzenia z okazji Dnia Ziemi.

Prawdopodobnie, podobnie jak w poprzednich latach, pracownicy sklepów Apple tego dnia będą nosić zielone koszulki. Logo firmy prawdopodobnie również ozdobione zostanie zielonym liściem na górze jabłka.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry