applewatchx

Apple przygotowuje Apple Watch X. Co to za zegarek?

W sieci pojawił się informacje o nowych inteligentnych zegarkach firmy, które pojawią się w tym 2023 roku. Apple Watch X – to jeden z nich.

Apple Watch to inteligentny zegarek produkowany przez firmę Apple. Pierwsza generacja zegarka została wprowadzona na rynek w 2015 roku i od tego czasu pojawiło się wiele kolejnych wersji i modeli. Zegarek pozwala na monitorowanie aktywności fizycznej, kontrolowanie połączeń, wiadomości i powiadomień, a także na korzystanie z różnych aplikacji. Posiada on również funkcję płatności zbliżeniowych, dzięki której można dokonywać transakcji bez konieczności posiadania telefonu czy portfela. Apple Watch posiada również wbudowany GPS, pozwala na bezprzewodowe połączenie z telefonem, a także na odtwarzanie muzyki i podcastów. W zależności od modelu, zegarek posiada również funkcje takie jak mierzenie tętna, monitorowanie snu czy też liczenie kroków.

Zegarek firmy Apple jest dostępny w różnych wariantach kolorystycznych i stylistycznych, dzięki czemu każdy może wybrać model odpowiedni dla siebie. Wróćmy jednak do tematu.

Apple Watch X

Apple przygotowuje Apple Watch X. Co to za zegarek? ciekawostki co wiemy o Apple Watch X, Apple Watch X kiedy, Apple Watch X  W sieci pojawił się informacje o nowych inteligentnych zegarkach firmy, które pojawią się w tym 2023 roku. Apple Watch X - to jeden z nich. AppleWatchSeries7 1

Francuski portal  iPhoneSaft ujawnił kilka interesujących szczegółów na temat nadchodzącego zegarka Apple Watch, który może zostać wydany już w 2023 roku. Informacje zostały uzyskane od dostawcy Luxshare w sieci Apple. Według tego informatora zespół giganta z Cupertino nie wyda Apple Watch 9, pomijając tę ​​liczbę ze względu na złe przekonanie związane z liczbą 9 i powszechną w Chinach.

Podobne względy wielokrotnie wpływały na gigantów technologicznych. Na przykład Microsoft przeszedł z systemu Windows 8.1 bezpośrednio na system Windows 10, omijając dziewiątą wersję. Dla tych którzy nie pamiętają, podobnie było z iPhone. Apple nigdy nie wypuściło dziewiątego modelu. Według Luxshare firma Apple wypuści Apple Watch X w 2023 roku (10). Najnowszy zegarek ma działać na watchOS 10.

Co o tym myślicie? Czy firma Apple postąpi podobnie z Apple Watch jak z iPhone? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat. Koniecznie dajcie znać. Jesteśmy bardzo ciekawi.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top