macbookpro

Apple przygotowuje gamingowe modele MacBook Pro

IT Home donosi, że w bazie danych Steam znaleziono odniesienia do dwóch nieznanych komputerów Apple. Mają one oznaczenia Mac14.6 i Mac15.4.

Dwa niewydane modele komputerów Mac zostały zauważone w listopadowej bazie danych Steam, która zbiera anonimowe informacje od użytkowników na temat konkretnych szczegółów ich komputerów, w tym modelu, typu procesora, pamięci i innych.

Steam co miesiąc publikuje dane pokazujące rodzaj sprzętu komputerowego i oprogramowania używanego przez graczy. Obejmuje to takie rzeczy jak wersje systemu operacyjnego, dane dotyczące specyfikacji i inne. Generalnie te wyniki nie wzbudzają większego zainteresowania opinii publicznej, ale listopadowe wyniki są szczególnie interesujące ze względu właśnie na pojawienie się dwóch niewydanych jeszcze komputerów Mac.

Dla tych którzy nie wiedzą Steam to platforma cyfrowa dystrybucji gier komputerowych i aplikacji, która została stworzona przez firmę Valve Corporation. Umożliwia graczom kupowanie, pobieranie i aktualizowanie gier oraz korzystanie z różnych funkcji społecznościowych, takich jak rozmowy głosowe i czaty. Steam jest jednym z największych sklepów z grami cyfrowymi na świecie.

Nowe komputery w danych jak jako pierwszy zauważył serwis MacRumors. W listopadowych wynikach ankiety pojawiły się dwa niepublikowane komputery Mac o identyfikatorach modeli “Mac14.6” i “Mac15.4”. Oba modele są wymienione z 0% wykorzystaniem na platformie Steam, ale ich umieszczenie na liście sugeruje, że Apple testuje te modele komputerów Mac z nadchodzącymi układami z serii M na platformie gier Steam.

Apple przygotowuje gamingowe modele MacBook Pro ciekawostki Steam, MacBook Pro, gamingowe MacBooki pro, Apple  IT Home donosi, że w bazie danych Steam znaleziono odniesienia do dwóch nieznanych komputerów Apple. Mają one oznaczenia Mac14.6 i Mac15.4. steam

Przypuszczalnie mówimy o nowych modelach MacBook Pro z unowocześnionymi procesorami Apple M2 Max i wnętrzem dla graczy. Kilka dni wcześniej komputer z tym układem zabłysnął w benchmarku Geekbench, zdobywając 2027 punktów w teście jednowątkowym i 14888 punktów w teście wielowątkowym. Jest to całkiem dobry wynik, co oznacza, że urządzenie jest w stanie uciągnąć wszystkie współczesne projekty gier przynajmniej na średnich ustawieniach graficznych.

Niestety na premierę urządzeń będziemy jeszcze musieli trochę poczekać. Zapowiedź gamingowych MacBooków, według plotek, może nastąpić wiosną przyszłego roku.

A jakie jest Wasze zdanie na te temat? Dajcie nam znać w komentarzach.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top