macbookprom2

Apple przygotowuje nowe MacBooki Pro z czipami M2 Pro i M2 Max

W najnowszym wydaniu biuletynu Power On Mark Gurman z Bloomberga opowiada o nowych komputerach Mac M2, które Apple wprowadzi na rynek w najbliższym czasie.

Dziennikarz twierdzi, że firma wypuści na rynek następujące warianty układu M2: Pro, Ultra, Max i Extreme.

Apple przygotowuje nowe MacBooki Pro z czipami M2 Pro i M2 Max ciekawostki Mac, m2 ultra, m2 pro, M2 Extreme, Apple  W najnowszym wydaniu biuletynu Power On Mark Gurman z Bloomberga opowiada o nowych komputerach Mac M2, które Apple wprowadzi na rynek w najbliższym czasie. M2 extreme

Procesory te będą napędzać następujące nowe modele komputerów Mac:

  • Mac mini M2;
  • Mac mini M2 Pro;
  • 14- i 16-calowe MacBooki Pro M2 Pro i M2 Max;
  • Mac Pro M2 Ultra i M2 Extreme.
  • Kolejny model komputera Mac mini zastąpi obecny model napędzany procesorem firmy Intel.

Jeśli chodzi o kolejną generację MacBooków Pro, sensownym posunięciem ze strony firmy Apple będzie uaktualnienie komputera o układy M2 Pro i M2 Max, ponieważ niedawno firma wypuściła zupełnie nowy MacBook Pro klasy podstawowej z układami M2. W związku z tym będzie musiał zaktualizować dwa modele 14- i 16-calowe o dwa wspomniane wcześniej układy.

Ponadto Gurman ujawnił, że firma Apple wprowadzi na rynek nowy model komputera Mac Pro z układami M2 Ultra i M2 Extreme.

Apple przygotowuje nowe MacBooki Pro z czipami M2 Pro i M2 Max ciekawostki Mac, m2 ultra, m2 pro, M2 Extreme, Apple  W najnowszym wydaniu biuletynu Power On Mark Gurman z Bloomberga opowiada o nowych komputerach Mac M2, które Apple wprowadzi na rynek w najbliższym czasie. MacPro

Dziennikarz niestety nie wspomniał nic o komputerze iMac. W przeszłości ujawnił on bowiem, że firma pracuje już nad komputerem iMac M3, którego premiera odbędzie się prawdopodobnie w pierwszej połowie 2023 roku.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top