Apple

Apple przygotowuje nowe urządzenie, które zastąpi iPada

Apple pracuje nad nowym inteligentnym urządzeniem dla domu, która zastąpi iPada. Informuje o tym serwis MacRumors. Co to takiego?

iPad to tablet firmy Apple. Jest to urządzenie przenośne, które pozwala na przeglądanie internetu, pracę z dokumentami, odtwarzanie multimediów oraz korzystanie z aplikacji. iPad posiada dotykowy ekran o przekątnej od 7,9 do 12,9 cala oraz jest wyposażony w procesor A12Z Bionic. W zależności od modelu, iPad może być wyposażony w różne funkcje, takie jak czytnik linii papilarnych, aparat fotograficzny oraz łączność bezprzewodową. iPad oferuje dostęp do milionów aplikacji z App Store, co pozwala na rozszerzenie jego funkcjonalności. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują przenośnego urządzenia do pracy lub rozrywki.

Najnowsze plotki, które tak naprawdę przewijają się od ładnych paru miesięcy mówią o tym, że Apple pracuje nad nowym domowym urządzeniem.

Apple przygotowuje nowe urządzenie, które zastąpi iPada ciekawostki iPad, Apple  Apple pracuje nad nowym inteligentnym urządzeniem dla domu, która zastąpi iPada. Informuje o tym serwis MacRumors. Co to takiego? HomePod

Wcześniej informatorzy uważali, że będzie to krzyżówka HomePoda i iPada – mała stacja domowa z dotykowym wyświetlaczem, głośnikami, mikrofonem, Wi-Fi i kamerą internetową. Teraz pojawiły się w sieci nowe informacje na temat tego urządzenia.

Według źródła, informatorzy z na pewno dobrze Wam znanego serwisu Bloomberga opisują nadchodzące urządzenie jako “domowy wyświetlacz”, który jest bardzo podobny do iPada. Połączy on możliwości iPada, HomePoda i Apple TV i pozwoli na sterowanie inteligentnym domem, wykonywanie połączeń FaceTime, oglądanie filmów i programów telewizyjnych, słuchanie muzyki, przeglądanie albumów ze zdjęciami oraz współpracę z asystentem głosowym.

Tak naprawdę dla wielu osób takie urządzenie będzie mogło zastąpić iPada tym, którzy korzystają z tabletu tylko w domu i głównie do przeglądania treści czy prowadzenia rozmów wideo. Informatorzy twierdzą, że wyświetlacz smart home może zostać wydany w 2024 roku.

A co Ty o tym myślisz? Uważasz, że jest takie urządzenie jest potrzebne w ofercie giganta z Cupertino? Czy będzie to kolejny bardzo drogi i nikomu nie potrzebny gadżet? Daj znam znać w komentarzach. Jesteśmy bardzo ciekawi Twojego zdania.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top