iphone14pro

Apple przygotowuje ogromną aktualizację przedniego aparatu w iPhone 14

Analityk TFI Securities, Ming-Chi Kuo, powiedział, że Apple wyznaczyło dostawców nowych przednich aparatów z autofokusem do smartfonów z serii iPhone 14.

Według analityka, Sony będzie nadal dostarczać sensory do aparatów do nowych iPhone’ów, z obiektywami od Geniusa i Largana oraz nowy moduł ustawiania ostrości z Alp i Luxshare. Głównymi dostawcami komponentów przedniej kamery będą Cowell i LG Innotek.

Apple przygotowuje ogromną aktualizację przedniego aparatu w iPhone 14 ciekawostki przedni aparat w iphone 14, iPhone 14 Pro, iPhone 14  Analityk TFI Securities, Ming-Chi Kuo, powiedział, że Apple wyznaczyło dostawców nowych przednich aparatów z autofokusem do smartfonów z serii iPhone 14. iphone14pro 2

Kuo zauważa, że ​​iPhone 14 otrzyma największą od lat aktualizację przedniego aparatu, ponieważ nowy moduł będzie oferował autofokus. Spowoduje to znacznie wyższą jakość zdjęć i wideo w porównaniu z obecnymi aparatami smartfonów Apple. Do tego obiektyw aparatu do selfie będzie składał się z sześciu elementów zamiast pięciu, a przysłona wzrośnie z f/2.2 do f/1.9.

Oczekuje się również, że iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max otrzymają aparat główny 48 MP z możliwością filmowania w 8K. Najprawdopodobniej Apple wprowadzi nowe iPhone’y we wrześniu 2022 roku.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top