logo

Apple przygotowuje pierwsze w tym roku Keynote

Ten rok będzie naprawdę obfity w konferencje Apple. Niestety nie wszystkie z nich przewidziane są dla szerokiej publiczności.

Tak właśnie będzie w przypadku pierwszego w tym roku Keynote. Mowa konkretnie o AI Summit, czyli konferencji kręcącej się wokół sztucznej inteligencji. Podobnie jak w poprzednich latach Apple zorganizuje są w lutym tylko dla swoich pracowników w siedzibie Steve Jobs Theatre.

Apple przygotowuje pierwsze w tym roku Keynote ciekawostki keynote, Apple, AI Summit  Ten rok będzie naprawdę obfity w konferencje Apple. Niestety nie wszystkie z nich przewidziane są dla szerokiej publiczności. steve 1

W przeszłości pracownicy Apple porównywali szczyt AI do małego WWDC skupionego na wszystkim, co dotyczy sztucznej inteligencji. W poprzednich latach Apple odwoływało to wydarzenie ze względu na pandemię Covid-19, ale w tym roku wszystko wraca na normy i firma przygotowuje zarówno klasyczne wykłady jak i warsztaty.

Apple przygotowuje pierwsze w tym roku Keynote ciekawostki keynote, Apple, AI Summit  Ten rok będzie naprawdę obfity w konferencje Apple. Niestety nie wszystkie z nich przewidziane są dla szerokiej publiczności. steve 2

Przygotowywanie się do tradycyjnego Keynote może świadczyć o tym, że Apple odrzuciło wyimaginowane bariery przeciwko rozprzestrzenianiu się Covid-19 i nie boi się już organizować jak dawnej tradycyjnej imprezy w ładnym starym stylu.

Apple przygotowuje pierwsze w tym roku Keynote ciekawostki keynote, Apple, AI Summit  Ten rok będzie naprawdę obfity w konferencje Apple. Niestety nie wszystkie z nich przewidziane są dla szerokiej publiczności. steve 3

Tak więc wszystko wskazuje na to, że wszystkie późniejsze prezentacje w tym prezentacja iPhone 15 obędzie się na zasadach podobnych do tych z 2019 r., które odbywały się standardowo na żywo, a nie w formie wirtualnej.

A Wy, wolicie klasyczne konferencje czy nagrane wcześniej?

Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top