ipadpro 1

Apple przygotowuje się do prezentacji iPada Pro z M2 i MacBooka Pro z M2 Pro

Zaledwie w zeszłym tygodniu Apple zorganizowało prezentację iPhone 14, Apple Watch Ultra i AirPods Pro 2, a w sieci pojawiły się już informacje o kolejnym wydarzeniu firmy.

Według dziennikarza Bloomberga, Marka Gurmana, październikowa prezentacja skupi się na nowych systemach operacyjnych iPad, Mac oraz iPadOS 16 i macOS Ventura.

Apple przygotowuje się do prezentacji iPada Pro z M2 i MacBooka Pro z M2 Pro ciekawostki październikowa konferencja apple, macbook pro z m2, ipad pro z m2  Zaledwie w zeszłym tygodniu Apple zorganizowało prezentację iPhone 14, Apple Watch Ultra i AirPods Pro 2, a w sieci pojawiły się już informacje o kolejnym wydarzeniu firmy. ventura

Oczekuje się także, że na konferencji zaprezentowane zostaną nowe urządzenia takie jak: iPad 10. generacji, iPad Pro z czipem M2 i MacBook Pro z procesorem M2 Pro/M2 Max. Gurman twierdzi, że oba modele iPad Pro otrzymają wsparcie MagSafe.

Prawdopodobnie w najbliższych dniach pojawi się więcej szczegółów na temat przyszłych urządzeń Apple. Oczywiście gdy tylko dowiemy się czegoś więcej od razu damy Wam znać.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top